Önder Karaveli'den Şenol Güneş açıklaması

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'ın ardından geçici süre göreve getirilen Önder Karaveli, Şenol Güneş'in kendisi hakkında söylediklerine yanıt verdi.

Spor 07.06.2022, 16:31
Önder Karaveli'den Şenol Güneş açıklaması

Önder Karaveli, Şenol Güneş'in kendisi için 'altyapı antrenörü' demesine kırgın olup olmadığını açıkladı. Radyospor'a konuşan Önder Karaveli, "Şenol Güneş büyük bir isimdir. Ona kırgın değilim. Ama benimle ilgili açıklamaları... Altyapı teknik direktörü olmak beni rahatsız etmez çünkü doğrudur. Çoğunluğunda bana görev verilen yer altyapıydı. Bu beni rahatsız etmedi ama bunu söylemeye gerek var mıydı, ayrı bir konu... Ama benim bu kırgınlıklarla zaman geçirecek vaktim yok. Bunlarla ilgili vakit kaybetmek istemiyorum." ifadelerini kullandı. 

Şenol Güneş ne demişti?

Sergen Yalçın'ın ayrılığı sonrası Beşiktaş ile ismi anılan Şenol Güneş yaptığı açıklamada Önder Karaveli için şu sözleri söylemişti:

"Beşiktaş, prolisans sahibi bir altyapı teknik direktörüne A takımda görev verdi. Önder Hoca, Beşiktaş'ta işini severek yapıyor. Şu anda da belliki kulübün teknik direktöre ihtiyacı yok" dedi.

Yorumlar (0)