'Tek yürek olalım'

'Tek yürek olalım'

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, Bordo-mavili kulübün başarılarını engellemek için sistemli bir çalışma olduğunu söyleyerek, tek bir vucut olmaları halinde hiçbir gücün önlerinde durma şansının olmadığını söyledi

HERKES GÖRMELİ

Trabzonspor dergisinde yer alan yazısında Başkan Nuri Albayrak, Trabzonspor'un başarılarını engellemek için sistemli bir çalışma olduğunu ileri sürerek, "Sezona iyi başlangıç yapmak ve seri galibiyetlerle takımımızı hak ettiği yerde olmasını sağlamak en büyük amacımızdı. Herkesin bildiği sebeplerden dolayı şu anda istediğimiz yerde değiliz. Trabzonspor'un başarılarını engellemek için sistemli bir çalışma var. Bunu herkesin görüp, bu şekilde değerlendirme yapması istiyorum" ifadelerini kullandı.

 

MADDİ SIKINTILAR

Hedeflerinin kulübü maddi noktalarda aldıklarından çok daha iyi bir seviyede bırakmak olacağını ifade eden Albayrak, "Trabzonspor'un sadece bugününü düşünürsek, hata yapmış oluruz. Ancak dengeli ve düzgün bir ekonomi politikasıyla, kulübümüzün yükseliş trendi daha sağlıklı bir zemine oturtulabilir. Bunun için de yeni çalışmalar içindeyiz ve bunları da en kısa sürede bitirmek en büyük düşüncemiz" dedi.

 

2011’İ BEKLEYİN

2011 yılında Trabzon'un adeta dünyanın gözde yerlerinden biri olacağını belirten Albayrak, "Bunun için de herkesin taşın altına elini koyması gerekir. Şu anki stadımız mevcut haliyle olimpiyatları kaldırabilecek düzeyde değil. Ayrıca Trabzonspor gibi dünya markası bir kulübe de bu stat yakışmıyor. Göreve geldiğimizde verdiğimiz sözlerden biri olan kulübü dünya markası yapacak ve 24 saat bütün donatılarıyla yaşayacak bir stadın müjdesini buradan vermek istiyorum. Sayın Başbakanımız ile yaptığımız görüşmelerde son aşamaya geldik ve önümüzdeki günlerde stadımızın tahsisini yaparak, çalışmalara başlayacağız" diye konuştu.

 

KİM GELİRSE GELSİN!

Kendi kendini yönetecek, mali yapısı güçlü kulüplerin başarıyı yakalayacağına inanarak çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Albayrak, "Trabzonspor'da kimin görevde olduğu önemli değil. Aralık ayındaki kongreden sonra belki de görevimizi yeni bir ekibe devredeceğiz. Ancak kurumlar kalıcı, kişiler geçicidir. Başarıya giden yolda en büyük anahtar birlik olmak ve iletişim ağını güçlendirmekten geçiyor. İşte bu sebeple, şanlı ve başarılarla dolu 40 yılımıza daha nice zaferleri eklemek için bu sezon tek bir vücut ve tek bir yürek olalım. Trabzon'umuz nüfus olarak küçük bir şehir olmasına rağmen içindeki enerji ve beyinlerdeki sinerjiyle çok önemli zaferlere imza attı. Bir yenisini de 40. yılında eklemek istiyor" ifadelerini kullandı.

 

BİRLİKTELİK OLMALI

Tek bir vücut olmaları halinde önlerinde hiçbir gücün önlerinde durma şansının olmadığını kaydeden Albayrak, "Başarıya giden yol birlikten, aynı yöne bakıp aynı yöne adım atmaktan ve inanmaktan geçer. İnanmak, inancı besleyen damarlarla ortak uyum içinde yürümek ve bütün olmaktır. Tek bir vücut olduğumuz takdirde önümüzde hiçbir gücün durma şansı yoktur" diyerek sözlerini noktaladı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Haber yorum bölümünde Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.