12.01.2022, 11:13

Trabzon gündemini değrelendiyoruz 12 Ocak 2022

10 OCAK BÖYLE GEÇTİ!

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlandı.

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’ne gerçekleştirdiği ziyarette, TGC Başkanı Ersen Küçük ve gazetecilerle bir süre sohbet etti. Trabzon’da görev yapan gazetecilerin gününü kutladı. Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’nde gerçekleştirilen kutlamaların yanı sıra Trabzon’da görev yapan gazete ve internetlerin ofisleri de ziyaretçi akınına uğradı.

GAZETEMİZE GELEREK TEBRİK ETTİLER

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’müzü kutlamak için gazetemiz de adeta ziyaretçi akınına uğradı. Bizzat gelemeyip telefonla arayan, hediyesini gönderenler de oldu.

Siyasetçiler, bürokratlar, sivil toplum örgütü temsilcileri bu günümüzde bizleri yalnız bırakmadı.

Gazetemize gelerek çalışan gazeteciler günümüzü kutlayan İYİ Parti İl Başkanlığı, Deva Partisi Kadın Kolları Üyeleri, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, Trabzon İl Jandarma Komutanlığı temsilcilerine buradan tekrar teşekkürlerimizi sunuyoruz.  

Ayrıca, İYİ Parti Trabzon Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Enes Angın ve yönetim kurulu da gazetemize ziyarette bulunarak gazeteciler günümüzü kutladılar.

ÇİÇEK VE HEDİYELERİNİ GÖNDERDİLER

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemize çok sayıda çiçek ve hediye de geldi. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ve Yeşilay Şube Başkanı Köksal Boz’da gönderdikleri hediyelerle günümüzü kutladılar.

Ayrıca Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Burak Fettahoğlu, Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan ve İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli çiçeklerini göndererek bu anlamlı günde çalışanlarımızın yanında olduklarını gösterdiler.

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Fatma Yavuz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemize kadar gelip kutlama nezaketinde bulunan, gelemeyip arayan ve hediyelerini gönderenlerle ilgili duyduğu memnuniyeti dile getirerek herkese teşekkür etti.

BEKİR SITKI TARIM SAHADA

Cumhur ittifakının ortağı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinliyor. MHP İl Başkanı Tarım, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukuz ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Ortahisar ilçesinde ziyaret ettikleri esnafla çay içip sohbet ediyor.

Esnafla sık sık bir araya gelen Tarım, ülkenin yaşadığı ekonomik sıkıntıların yanında, Türkiye’nin belli güçler tarafından kıskaca alınmaya çalışıldığını fakat buna Cumhur İttifakı’nın izin vermediğini anlatıyor. Başkan Tarım, ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada, "Milliyetçi Hareket Partisi olarak, içinde bulunduğumuz salgın süreci ve bununla birlikte yaşadığımız ekonomik sıkıntıların farkındayız. Bu yüzden bu süreçten en çok etkilenen esnaflarımızla sık sık bir araya gelerek görüşlerini ve taleplerini dinleyerek karşılıklı istişarelerde bulunuyoruz. En kısa zamanda salgın sürecinin bitmesiyle yeni projelerin hayata geçeceği ve ekonomik rahatlamanın oluşacağını ümit ediyoruz. Esnafımızla işleri hakkında konuşuyoruz. Onların bizlerden beklentilerini dinliyoruz. Ziyaretlerimiz çok olumlu geçiyor. Biz de kendimizi anlatma fırsatı buluyoruz. Bizi ilgilendiren konularda bir ihtiyaçları varsa gerekli desteği sağlıyoruz. Bu bağlamda, üzerimize düşen her konuda esnafın yanında olmaya çalışıyoruz” dedi. 

Milliyetçi Hareket Partisi, Trabzon’da uzun zamandır Covid-19 nedeniyle salon toplantıları iptal etse de siyasi çalışmalarını açık alanlarda yapabilmenin yollarını arıyor. Türkiye için 2023 yılının çok önem arz ettiğini de ifade eden Tarım, olayların görülmeyen yüzünü vatandaşa anlatabilmenin gayreti içerisinde olduklarını da söyledi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 22 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
12
parçalı bulutlu