Ataman’ın ismi verildi

Trabzon'un Şalpazarı Belediye meclis toplantı salonuna Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman’ın ismi verildi.

Trabzon Haber 08.02.2022, 10:13 08.02.2022, 10:19
Ataman’ın ismi verildi

Şalpazarı’nda, Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile yaptırılan belediye hizmet binasındaki meclis toplantı salonuna, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman’ın ismi verildi.

Şubat ayı meclis toplantısı öncesi hizmete açılan salonun açılışına Şalpazarı Kaymakamı Zekeriya Murat Şahan, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman, RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, daire amirleri, siyasi partilerin ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri ve muhtarlar katıldı.

“BURADA ALACAĞIMIZ KARARLAR HAYIRLI OLSUN”

“Atilla Ataman Meclis Toplantı Salonu’nun” açılışında konuşan Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, “Burada alacağımız karalar ilçemize, ilimize ve ülkemize hayrılar getirsin. Yeni salonumuzda, ilk meclis toplantısı ile sizleri ağırlıyoruz. Meclis salonumuzla ilçemize güzel bir eser daha kazandırıldı. Bu eserdeki en büyük emeklerden birisi de Atilla Ataman’dır. Büyükşehir Belediye Başkanımız Murat Zorluoğlu ve Atilla Ataman’a teşekkür ediyorum.” dedi.

“İSMİMİN VERİLMESİ KIYMETLİDİR”

Bu salon, meclis üyelerimiz için çok küçük. Bizim meclis üyesi sayısını artırmamız lazım. Bu da ilçemizin nüfusunun artması ile olur diyen Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman, “Ben Şalpazarı’nda tek göz, karataş bir evde büyüdüm. Şalpazarı ilçemizde misafir ağırlama kültürü vardır. Şalpazarı’na ne hizmet yapılsa azdır. Memleketimize ne kadar hizmet yapılsa azdır. Ahırın üstünde büyüyen birisiyim. Bu topraklarda yaşadım. Yeni meclis salonumuza yaşarken ismimin verilmesi kıymetlidir. Beni de çok duygulandırdı. İnsanın sağ iken bunu görmesi önemlidir.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)