Başkan Zorluoğlu Trabzonluları makamında ağırladı

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu bugün makamında hemşehrilerinin sorunlarını dinledi.

Trabzon Haber 18.09.2021, 10:22
Başkan Zorluoğlu Trabzonluları makamında ağırladı

Büyükşehir Belediye binasında gerçekleştirilen 'Halk Günü Toplantısı'ndaTrabzonluları makamında ağırlayan Başkan Murat Zorluoğlu, hemşehrilerinin talep ve önerilerini tek tek dinleyerek, hızlı ve kalıcı bir çözümün sağlanması için ilgili birimlere talimat verdi.

Vatandaşların tüm sorunlarıyla yakından ilgilenen Başkan Zorluoğlu,çözüm noktasında da süreçlerin takipçisi olacağını belirterek, kendisine bilgi verilmesini istedi.

"Kapım herkese açık"

Başkan Zorluoğlu, Halk Günü buluşmalarının ardından yaptığı açıklamada, "Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı olarak kapım tüm vatandaşlarımıza sonuna kadar açık. Gerek belediyeye gelen gerekse de ziyaret ettiğim tüm hemşehrilerimin sorunlarını elimizden geldiğince çözmek ve isteklerini yerine getirmek adına yoğun gayret gösteriyoruz. Vatandaşlarımızı dinlemeye, onların dertleriyle dertlenmeye devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

Vatandaşlar memnun

Halk gününde Murat Zolruoğlu ile görüşen vatandaşlar ise Başkan'a bu kadar kolay ulaşabildiklerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, "Bizlere çok ilgili davrandı, sıcak karşıladı. Tüm talepleri tek tek not aldırdı. Gösterdiği misafirperverlik nedeniyle kendisine teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.
 
 

Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 25 Ekim 2021
İmsak 05:12
Güneş 06:37
Öğle 12:10
İkindi 15:05
Akşam 17:34
Yatsı 18:54