Eren Bülbül'ün yasa boğan paylaşımı unutulmadı

Trabzon'un Maçka ilçesinde teröristlerle sağlanan sıcak temas sırasında şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün sosyal medya paylaşımı tekrar gündem oldu.

Trabzon Haber 25.06.2021, 16:12 25.06.2021, 18:51
Eren Bülbül'ün yasa boğan paylaşımı unutulmadı

4 yıl önce Trabzon'un Maçka ilçesinde PKK'lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar edip, güvenlikekiplerine yer gösterirken açılan ateş sonucu şehit olan Trabzon Maçkalı Eren Bülbül'ün (15), sosyal medya hesabından 24 Haziran 2017’de yaptığı 'Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın' paylaşımı, yıl dönümünde yeniden sosyal medyada gündeme oturdu.

Binlerce kişiden ‘İyi ki varsın Eren’ paylaşımı

Trabzon'un Maçka ilçesinde 11 Ağustos 2017'de terör örgütü PKK'ın erzak çaldığını ihbar ederken teröristlerin açtığı ateş sonucu, Jandarma Astsubay Başçavuş Ferhat Gedik ile birlikte şehit olan Eren Bülbül’ün hayatını kaybetmesinin üzerinden tam 4 yıl geçti.

sehit-eren-bulbul-paylasimi.jpg

Şehit olmadan önce Facebook hesabında 24 Haziran 2017’de 'Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın' paylaşımının ortaya çıkmasıyla Türkiye’yi hüzne boğan Eren Bülbül, o paylaşımının yıl dönümünde sosyal medyada yeniden gündem oldu. Sosyal medya mecralarındaki kullanıcılar Eren Bülbül'ün o sözlerini 'İyi ki varsın Eren' notuyla tekrar insanlara hatırlattı.

eren-bulbul-paylasimi-trabzon-haber.jpg

TRT Genel Müdürü de unutmadı

Ek olarak TRT Genel Müdürü İbrahim Eren de sosyal medya mecrası Twitter'dan Eren Bülbül ile ilgili  paylaşımda bulunarak, şehit Eren Bülbül ve Ferhat Gedik’in hayatının sinema filmiyle beyaz perdeye taşınmasına ilişkin, “Eren Bülbül’ün hayatını anlattığımız sinema filmimizin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Unutmadık, unutmayacağız... İyi ki varsın Eren” notuyla paylaşımda bulundu.

 

Yorumlar (0)