Fatih Suat Oyman: Yaşam alanımıza erken müdahale de geleceğimizi kurtarır

Trabzon Sürmene ilçesinde evi yanan Gökçe Erhan'a destek açıklaması Trabzon CHP Ortahisar ilçe başkanı Fatih suat Oyman'dan geldi.

Trabzon Haber 27.10.2021, 14:24 27.10.2021, 14:53
Fatih Suat Oyman: Yaşam alanımıza erken müdahale de geleceğimizi kurtarır

Cumhuriyet halk Partisi Ortahisar İlçe Başkanı Fatih suat Oyman, evi yanan Gökçe Erhan ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Açıklamasında yaşam alanlarına vurgu yapan Oyman, geleceğin korunması gerektiğinin altını çizdi.

Oyman'ın açıklaması şöyle;

Erken teşhis nasıl hayat kurtarıyor, yaşam alanımıza erken müdahale de geleceğimizi kurtarır.

2-3 gündür Gökçe Erhan hanımefendinin denizi korumak için yapacağı basın açıklaması öncesi evinin yanması hepimizi derinden etkiledi. Ev yandı. İşin acı tarafı eğer evi yanmasaydı kamuoyunda duyabilecek miydik düşüncesidir. Bu mücadelesinin ilk defa değil, yıllarca sürdüğünü düşünüyorum.

Sakın ama sakın kendisini asla gözyaşlarıyla değil o halde olan bir insanın mücadelesinden vazgeçmeyip basın açıklamasına çıkacak gücüyle hep anmalıyız.

Kendisine şu an tüm Türkiye'den destekler geliyor ve bu gelişmeler hepimizi mutlu ediyor. Dün arkadaşlarımız kendisine ulaştı. Evet hepimiz Gökçe Erhan'ın yanındayız. Yarın daha geç demeden çevresi, doğası, geleceği için çalışan herkese yetkililer tarafından kulak verilmelidir, bizler de yardımcı olmalıyız.

Tüm olumsuzlukları, kayıpları veya acı gerçekleri yaşayarak değil yaşamadan araştırarak, öğrenerek, öğreterek ve önlemini alarak geleceğimizi korumalıyız.

Bu vesileyle kendisine bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi paylaşıyoruz.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 28 Ocak 2022
İmsak 06:01
Güneş 07:29
Öğle 12:39
İkindi 15:15
Akşam 17:39
Yatsı 19:02
7
açık