Gelecek Partisi Trabzon İl Başkanı Velioğlu'ndan karikatür tepkisi!

Gelecek Partisi Trabzon İl Başkanı Hasan Kamil Velioğlu, MHP'nin 6 muhalif parti liderinin zirvesine ilişkin paylaştığı karikatüre tepki gösterdi.

Trabzon Haber 15.02.2022, 16:51
Gelecek Partisi Trabzon İl Başkanı Velioğlu'ndan karikatür tepkisi!

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin bugün grup toplantısında muhalefet parti liderlerinin zirvesini hedef alarak gösterdiği karikatür siyaset gündemine oturdu. 

Karikatürün MHP'nin resmi sosyal medya hesaplarında paylaşılması tepki topladı. 

Gelecek Partisi Trabzon İl Başkanı Hasan Kamil Velioğlu,şahsi sosyal medya hesabından bu karikatüre tepki göstererek MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım'a seslendi. 

"Gerçek MHP'liler karşı çıkacaktır"

Velioğlu paylaşımında,"Bir siyasi partinin vu denli seviyesizliği resmi hesabından paylaşması, bu oluşumun parti olmaktan çıktığının açık göstergesidir. Saray değnekçiliğini misyon edinen mhp bu saatten sonra bir şamata kulübüdür. Asla parti olması mümkün değildir...Her zaman Onurlu duruşu ile tanıdığım ve saygı duyduğum MHP İl Başkanı Sayın Bekir Sıtkı Tarım başkanımın, MHP resmi hesabından yapılan, bu seviyesiz ve siyasi edep dışı paylaşıma en ağır tepkiyi vereceğine inancım tamdır. Köklü bir siyasi geçmişe sahip bir hareketin bu şekilde yok edilmesine, itibarsızlaştırılmasına muhakak ki ilk önce, gerçek MHP li ler karşı çıkacaktır..." ifadelerine yer verdi. 

İşte o karikatür:

Yorumlar (0)