SAKAL Grup, yiyecek-içecek sektörünün önde gelen markalarını Oflularla buluşturdu

Sakal Grup tarafından yiyecek-içecek sektörünün ünlü markaları, Gloria Jean's Coffees ve Domino's, Of ilçesinde hizmete girdi.

Trabzon Haber 21.06.2021, 15:00 21.06.2021, 15:01
SAKAL Grup, yiyecek-içecek sektörünün önde gelen markalarını Oflularla buluşturdu

Birçok iş alanında hizmet veren SAKAL Grup, yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. Abdullah ve Mahmut Sakal kardeşler tarafından Of'a kazandırılan; Gloria Jean's Coffees ve Domino's Pizza'nın açılışı geniş katılımla gerçekleştirildi.

gloria-jeans-1.jpg

Açılışa Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Of Belediyesi Başkan Yardımcıları, parti yöneticileri, iş adamları ve esnaflar katıldı. İrfanlı Mahallesi, Of-Bayburt yolu üzerinde bulunan markalar kolay erişim imkanı sunuyor. Pandemi dönemi olmasına rağmen yatırımlarına devam eden SAKAL Grup önümüzdeki dönemde, Of'a yeni markalar kazandırmanın sinyallerini verdi.

gloria-jeans-2.jpg

YENİ YATIRIMLAR GELİYOR

Of'a yeni markalar kazandırmaktan mutlu olduklarını belirten şirket ortaklarından Mahmut Sakal, "Of'a marka kazandırmaya devam ediyoruz. İlk olarak Dominos Pizza'yı hizmete açmıştık ancak resmi açılışını bu gün yaptık. İki markayı Of'a kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

gloria-jeans-4.jpg

Talep olduğu için önümüzdeki süreçte bir kaç markayı da Of'la buluşturmak istiyoruz. Ülkemizin ekonomisinden ümitliyiz. Onun için bu tarz yatırımlar yapıp nihai amacımız olan istihdamı artırmada hedeflerimize doğru ilerliyoruz.

gloria-jeans-7.jpg

Açtığımız iki işyerinde 30 kişi istihdam sağlıyoruz. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.

Haber: Kenan Akyüz

Yorumlar (0)