Sokak köpeklerinden kaçarken hastanelik oldu

Trabzon'da sokak köpeklerinden kaçarken düşen genç kız hastanelik oldu.

Trabzon Haber 26.07.2022, 11:30
Sokak köpeklerinden kaçarken hastanelik oldu

Trabzon’un Yeşiltepe Mahallesinde iş çıkışı sokak köpeklerinin saldırısından kaçmak isteyen genç kız kaldırımdan düşerek diz kapağını çatlattı. Ölümden dönen genç kız hastanede ameliyata alındı.
Yeşiltepe Mahallesinde Merve Aydın (23) yaşındaki genç kız çalıştığı iş yerinden ayrılırken aniden sokak köpeklerinin ortasında kaldı. Köpeklerden kaçmak isteyen genç kız kaldırımdan düşerek diz kapağını çatlatırken, vücudunun çeşitli yerlerinden de sakatlandı.
Fatih Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan Merve Aydın’ın ameliyat olacağı belirtilirken babası Ahmet Aydın, Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nİ göreve davet etti. Sokaklarda başıboş köpeklerin sayısının her geçen gün arttığını ve artık çok tehlikeli olmaya başladıklarını belirterek, “Biz de hayvan seviyoruz ama artık bu başıboş köpeklerin sayısı insan hayatını tehdit eder duruma geldi. Lütfen ilgili kurumlar gereken önlemleri alsın. Kızım az kalsın canından oluyordu.” dedi.

Yorumlar (1)
Cevdet 2 hafta önce
hah iste bu.. Simdi herkes Hayvani suclar ama su bir gercek , hic bir hayvan nedensiz bir Insana saltirmaz hatta bunlara Ayi , Aslan , Kurt bile dahil. Simdi Hayvan kendini savunamadigi icin herkes onu suclar. Elhamdülillah Müslümaniz üstelik her 200 metre de bir Camimiz var ya..