Süleyman Soylu Trabzon'a geldi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Trabzon'a gelerek bir cenazeye katıldı.

Trabzon Haber 18.01.2022, 13:40 18.01.2022, 13:58
Süleyman Soylu Trabzon'a geldi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Trabzon'a gelerek Cemile Aydın'ın cenaze namazına katıldı.

AK Parti Gümüşhane 23, 24 ve 25. dönem Milletvekili, AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurul Başkanı ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Kemalettin Aydın’ın annesi Cemile Aydın, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Aydın, bugün Trabzon’da öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Bir süredir Trabzon’daki bir hastanede tedavi gören ve son günlerde durumunun ağırlaşması nedeniyle yoğun bakım servisine alınan 94 yaşındaki Cemile Aydın, bugün sabah saatlerinde kurtarılamayarak vefat etti.

İskenderpaşa Camiinde öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazına Kemalettin Aydın’ın yanı sıra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon ve Gümüşhane milletvekilleri ile çok sayıda seveni katıldı.

Kılınan cenaze namazının ardından Cemile Aydın, Ortahisar ilçesindeki Sülüklü Mezarlığında toprağa verildi.

Yorumlar (1)
Lazz 4 ay önce
Sy Bakanin Trabzona yaptigi hizmet veya birakacagi eseri ne.2016 san beri Bakanlik yapuyor .Merak ettim.Alti tane bakan var burAltisi bir Faruk Özak etmez. .Eski bakanin yaptigi ortada .