Trabzon'da Muhtarlık Bürosuna Silahlı Saldırı!

Trabzon’un Tonya ilçesi Kösecik Mahallesi Muhtarlığı kimliği belirsiz kişilerce kurşunlandı.

Trabzon Haber 27.06.2022, 13:23
Trabzon'da Muhtarlık Bürosuna Silahlı Saldırı!

Kösecik Mahallesi Muhtarlığına ait müstakil muhtarlık bürosu gece geç saatlerde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce pompalı tüfekle ateş açıldı. 


Muhtarlık binasına pompalı tüfek ile ateş eden kişi ya da kişiler binanın camlarını kırdı, bina içerisinde bulunan eşyalara zarar verdiği öğrenildi.

“MUTLULUĞA KURŞUN SIKAMAYACAKLAR”

Muhtarlık bürosuna yapılan saldırı ile ilgili açıklama yapan Kösecik Mahallesi Muhtarı İlyas Yayla, “Mahallemizdeki huzuru bozmak isteyen her kim varsa, bu kalleşçe saldırıyı yapan kişi ya da kişiler er ya da geç kolluk kuvvetlerimiz tarafından yakalanıp hukuk önünde hesap vereceklerdir. Muhtarlık bürosuna yapılan saldırı, kendini bilmez kişi ya da kişiler tarafından mahallemizdeki huzuru bozmak için yapıldığını düşünüyorum.

Ama ben mahalle muhtarı olarak bu huzurun bozulmasına asla müsaade etmeyeceğim. Biz mahallemizde mutluluğa kurşun sıkma diye kampanyamızı sürdürürken, kendini bilmezlerin mahallemizdeki mutluluğu ve huzuru bozamayacaklardır.” dedi. 


Olaydan sonra, jandarma ekiplerinin incelemelerde bulunduğu, zanlıların yakalanması için çalışma başlattığı ifade edildi.

 Haber:İnan Kalyoncu 

Yorumlar (8)
Yusuf Baki 2 ay önce
Muhtarım çok geçmiş olsun. Siz hizmetlerinize devam edin. Küçük işlerin besabını yapmayacağınızı düşünüyorum
Zeki celik 2 ay önce
Bu olayla bi karşılaştırma yapmadan muhtarlık neki neiş yapar bence muhtarlık hiç olmasın mahalleye yardım edecek yerde kendine evine peton döküyor bir de utanmadan maaş alacak
İlyas Yayla 2 ay önce
Zeki anlaşılan adın gibi zeki değilsin bu olayın oluğu mahalle muhtarıyım gel önce kapımın önünü bak peton var mı yok mu die ondan sonra yorum yap...
İsmail Baki 2 ay önce
Bence buraya yazmadan önce ön yargılı olmasamıydın bir gir bak neler gerçekleşiyor bu köyde hiç bilmiyorsan facebook da köy sayfası var bir gir de bak sonra yirumlarını yaz
Kenan Birinci 2 ay önce
Kösecik Mahallemizde böyle bir olayın yaşanması gerçekten beni üzdü. Muhtarımız yaptığı hizmetlerle Tonyada değil Trabzonda örnek gösterilecek biri. Başarılı çalışmaları kıskanmak çekememezlik çok kötü bir şey. Başta Muhtarımız olmak üzere Kösecik Mahallesi halkına geçmiş olsun diyor, bu tür olayların bir daha yaşanmamasını diliyorum.
Ahmet 2 ay önce
Köy sayfasına girde bak yapılan hizmetlere gereksiz boş sözler yapmayalım bilmeden anlamadan konusmayalim
Ahmet baki 2 ay önce
Yapılan hizmetleri görüp de konuşalım köy sayfasına gir bi incele bizim muktar kapısına 2.17.12.20.6.21.5.10 gelde gör
Şinasi çalışkan 2 ay önce
Geçmiş olsun değerli öğrencim,muhtarım.