Trabzon’da büyük zirve: 81 ilin başkanı toplanıyor

'81 İl Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Trabzon’da Buluşuyor' projesi kapsamında Türkiye'deki Gazeteciler Cemiyeti başkanları Trabzon'da toplanacak.

Trabzon Haber 11.11.2021, 09:36
Trabzon’da büyük zirve: 81 ilin başkanı toplanıyor

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti tarafından, İçişleri Bakanlığı öncülüğünde, '81 İl Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Trabzon’da Buluşuyor' projesi kapsamında, Türkiye genelinde 81 ilde görev yapan Gazeteciler Cemiyeti Başkanları Trabzon’da bir araya gelecek. 
 12-14 Kasım arasında gerçekleşecek olan buluşmada Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu 23. Başkanlar Kurulu da toplanacak. Trabzon’da üç gün sürecek olan buluşmada TGK Yönetim Kurulu’nun ve diğer kurulların toplantıları yapılarak sektöre dair görüş ve öneriler paylaşılacak. Şehre gelecek Başkanlar turistik ve tarihi değerleri görme şansı da yakalayacak.

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ersen Küçük, gerçekleşecek buluşma ile ilgili, “81 ilin Gazeteciler Cemiyeti başkanını Trabzon’da ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Üç gün sürecek buluşmada hem Cemiyet Başkanlarımıza Trabzon’u tanıtmayı amaçlıyoruz hem de mesleğin sorunlarına çözüm aramak istiyoruz. İnanıyorum ki Trabzon’a yakışır bir ev sahipliğe yapacağız ve cemiyetlerimiz arasındaki kardeşlik bağlarını da kuvvetlendireceğiz” diye konuştu.
  Öte yandan program için Trabzon’a gelen Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu (TGK) Genel Başkanı Nuri Kolaylı Trabzon Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Ziyarette Trabzon Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Selahattin Aydınlı ve Federasyon Genel Sekreteri Ergun Ata’da yer aldı.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 01 Aralık 2021
İmsak 05:49
Güneş 07:19
Öğle 12:15
İkindi 14:39
Akşam 17:01
Yatsı 18:26
9
parçalı bulutlu