Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'ndan Şalpazarı ziyareti

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, vatandaşlarla bayramlaşmak için Şalpazarı ziyaret etti.

Trabzon Haber 04.05.2022, 18:43 05.05.2022, 17:20

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Trabzon'da bayramlaşma ziyaretlerine devam ediyor. Bakan Karaismailoğlu, vatandaşlarla bayramlaşmak için Şalpazarı ilçesine ziyaret gerçekleştirdi.

Şalpazarı’na giden Bakan Karaismailoğlu, burada önce ilçe binasında partililerle bir araya geldi. Ardından esnaf ile bayramlaştı. 

Şalpazarı’nda vatandaşlara seslenen Karaismailoğlu, “Çok yoğun bir Ramazan programı yaşadık. milletimizle hemhal olduk, onların yanında olduk, onların yanında hiç bir zaman da ayrılmayacağız. Bizim derdimiz hizmet. Milletin efendi olduğunu, iktidarın hizmetkar olduğunu hiçbir zaman aklımızdan çıkarmadık. O yüzden gece gündüz vatandaşımızla milletimizle iç içeyiz. Anadolu'nun bütün köşelerinde işlerimizi takip ediyoruz, vatandaşımızın derdini dinliyoruz, dinlemeye de devam edeceğiz. 

Son 20 yılda Cumhurbaşkanımızın liderliğinde çok büyük işler yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Bölünmüş yol uzunluğunu 28 bin 600 kilometreye çıkaran bir hükumet, 650 km tünel uzunluğu ve dünyanın gıpta ile baktığı Çanakkale Köprüsü'nü yapan bir ekip var karşınızda. Bunların hepsi sizin eseriniz, teşkilatımızın belediyelerimizin Cumhur İttifakının el birliğiyle, göz nuruyla, bu vatan sevgisinden doğru bunların hepsi. Bunları yapmaya devam edeceğiz. Hedefimiz, büyük, güçlü ve dünyanın en büyük 10 ekonomisine sahip  bir ülke olma hedefi doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz. 

Yaptığımız işlerle vatandaşımızın hayatını kolaylaştırıyoruz, güvenlik sağlıyoruz, yolları mesafeleri kısaltıyoruz. 20 yıl önce Türkiye'deki seyahat hızı 40 km/seyahatti, şu anda 90 kilometreye çıktı. Güvenli ve konforlu yollar sayesinde hem mesafeleri kısalttık hem hızları arttırdık ama trafik güvenliğini yüzde 80 oranında arttırdık ve trafik kazalarını da engelledik. O yüzden yaptığımız işler çok kıymetli. Tabi ki ihtiyaçlar da artıyor gün geçtikçe. Biraz önce başkanımız da söyledi. Hiç derdiniz olmasın. Bizim işimiz ve görevimiz bunları yapmak. Program dahilinde hepsini yapacağız. Bir an önce şu devam eden işlerimizi bitireceğiz, ardından birisi bitecek birisi başlayacak. Hiçbir sıkıntınız derdiniz olmasın. 20 yıldır yaptıklarımız bundan sonra yapacaklarımızın da teminatıdır. O yüzden hiç endişe etmeyin. Bakmayın öyle birilerinin masa etrafında ha bire toplanıp kalktıklarına. O masalardan hiçbir şey çıkmaz. Çünkü o masada millet yok, o masada milletin derdi de yok. O masada onların ikbali, onların menfaatleri var. O yüzden milletimiz onları iyi görüyor, onların şamarını, dersini de 2023'te verecektir. Cumhur İttifakı olarak el birliğiyle, güç birliğiyle bu ülkenin geleceğine emek vereceğiz, ter dökeceğiz, alın teri dökeceğiz. O yüzden her zaman milletimizle birlikte olacağız. Büyük güçlü Türkiye'yi hep birlikte yapacağız. Bütün dünyanın gıpta ile baktığı işleri yapacağız." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
HüGü 2 hafta önce
Ya başkan imamın çocuğundan başka adam yokmuydu TS formasını verecek hiç yakışmadı