Abdülakdir Ömür o iddialara tepki gösterdi

Abdülkadir Ömür, Şenol Güneş'e söylediği iddia edilen sözlere tepki gösterdi.

Trabzonspor Haber 23.06.2021, 13:38 23.06.2021, 13:38
Abdülakdir Ömür o iddialara tepki gösterdi

Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Abdülkadir Ömür, Şenol Güneş'e söylediği iddia edilen sözleri yalanladı. Abdülkadir Ömür Şenol Güneş iddialarına ilişkin "Bazı basın organlarında yer alan, Şenol hocamla ilgili söylediğim iddia edilen sözler tamamen asılsızdır. Şenol hoca bana güvenmiş ve milli takımın Avrupa Şampiyonası kadrosuna almıştır. Bu benim için büyük bir onurdur." açıkllamasında bulundu. 

abdulkadir-omur-a-milli-takim.jpg

Şenol Güneş'e saygımı herkes bilir

Milli Takım'da bulunmanın kendisi için büyük gurur olduğunun altını çizen Abdülkadir Ömür Şenol Güneş hakkında ayrıca "Şenol Hocam her zaman bana güvenini ve desteğini hissettirdi. Sakatlıktan çıktıktan sonra Trabzonspor'da yavaş yavaş forma girmeye başladım. Şenol hocam da sağ olsun beni A Milli Takım kadrosuna davet etti. Antalya ve Almanya kamplarında da bulunduğum her anda kendimi daha iyi hissettim. Takımda oynayıp oynamamam, maç kadrosunda olup olmamam kararı Şenol hocamıza aittir. Ben bu kararlara her zaman saygı duyarım. Şenol Güneş'e saygımı ve sevgimi herkes bilir. " dedi.

abdulkadir-omur-milli-takim.jpg

Abdülkadir Ömür Şenol Güneş iddiaları asılsız

Abdülkadir Ömür Şenol Güneş'in kendisiyle turnuva dönüşü konuştuğunu ve  beklentilerini anlattığını söyledi. Abdülkadir Ömür Şenol Güneş iddialarını, "Bize yol göstermeye çalışıyor. Milli takımı yıpratmak için benim adımın kullanılmamasını, bu tarz asılsız haberlere itibar etmemenizi rica ediyorum." şeklinde yalanladı. 

Yorumlar (0)