Abdülkadir Ömür'e dev talip!

Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Abdülkadir Ömür ile ilgili flaş bir transfer iddiası gündeme geldi.

Trabzonspor Haber 01.06.2022, 10:00 01.06.2022, 10:18
Abdülkadir Ömür'e dev talip!

Trabzonspor'da bu sezon kariyerinin en verimli sezonunu geçiren ve şampiyonluk başarısında önemli bir pay sahibi olan Abdülkadir Ömür'e İtalyan devi talip oldu. 

İtalyan basınının iddiasına göre; İtalya Serie A şampiyonu Milan, Abdülakdir Ömür'ü transfer etmek istiyor. Haberde Milan'ın hızlı, teknik, ofansif, orta saha ve kanatta görev yapabilecek bir oyuncu aradığı ve  bu isteklerine karşılık Abdülkadir Ömür'ü gözüne kestirdiği belirtildi. 

İtalyan devinin uzun bir süredir 22 yaşındaki Abdülkadir Ömür'ü takip ettiği öğrenildi.Millan daha önce 2020 yaz transfer döneminde Abdülkadir Ömür için 20 milyon Euro artı sonraki satıştan yüzde 10'luk bir pay teklif etmişti. 

Abdülakdir Ömür: Teklif geldiğinde gitmek istiyorum

Öte yandan, geleceğiyle ilgili Sabah gazetesine konuşan Abdülkadir Ömür, "Zamanın geldiğini düşünüyorum. Tabii kulübümüzün bize izin verdiği sürece. Başkanımızın da dediği gibi, birçok fırsat elimize geçmişti ama zamanı değildi gitmenin. Ve ardından Trabzonspor'da şampiyonluk nasip oldu.Bence her futbolcu Avrupa'da oynamalı, benim de hayallerimden biri bu. Teklif geldiğinde gitmek istiyorum. Benim önceliğim Avrupa, döndüğümde ise sadece Trabzonspor" dedi.

Abdülkadir Ömür bu sezon ligde forma giydiği 33 karşılaşmada 7 gol atıp 4 asist yaptı. 

(Ajansspor)

Yorumlar (0)