Abdullah Avcı'dan Visca açıklaması!

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, transfer gündemiyle alakalı açıklamalarda bulundu. Avcı, Visca iddiaları hakkında konuştu.

Trabzonspor Haber 29.11.2021, 09:00
Abdullah Avcı'dan Visca açıklaması!

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Fatih Karagümrük maçının ardından basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Abdullah Avcı: "Saha dışında ne olduğunu biliyorum"

5-6 senedir zirve yarışını sürdüren bir teknik adam olduğuna değinen Abdullah Avcı yapılan algılara değinerek, “Şampiyonluk konusunda yapılan algıları daha evvelden biliyorum. Son 5-6 senedir yarışan bir teknik direktörüm. Sahanın dışında ne olduğunu çok iyi biliyorum. Hep sahanın içinde kalmaya devam edeceğim. Trabzonspor tarihi, geçmişi her zaman yarışmış bir takımdır. Camia da buna hazır. En iyi şekilde yarışmaya devam edeceğiz” dedi.

Visca açıklaması

Transfer çalışmalarıyla alakalı da konuşan Abdullah Avcı Visca ile alakalı ortaya çıkan iddialara da son noktayı koydu. Avcı,“Henüz geniş bir kadroya sahip değiliz ama olacağız. Devre arasında transfer olacak. Visca konusunda devamlı yazılıyor ama öyle bir şey yok. Benim Türkiye’ye getirdiğim bir oyuncu kendisi. Çok iyi bir izleme komitemiz var. Detaylı şekilde çalışmalarımızı yapıyoruz. Kadrodaki adaleti de iletişimle sağlıyoruz. Samimi ve dürüst şekilde bunu anlatırsanız her şeyin karşılığı var. Herkes işin içinde olmak istiyor. Bunun karşılığı da dürüst ve iyi bir iletişimdir” ifadelerini kullandı.

O odada Trabzonspor'un tarihi var

Kulüpteki odasından paylaştığı fotoğrafta boş olan çerçevenin hikayesini de anlatan Avcı, “Oyuncuyla konuşurken belki de bir mesaj verme durumuydu bu fotoğraf. Trabzon her zaman yarışmış, zaman zaman kırılmalar küsmeler olmuş, hissiyatları büyük olan şehir. Bu camiada büyük işler yapacağımızı düşünüyorum. O odada Trabzonspor’un tarihi de var. Ahmet Suat Özyazıcı, Özkan Sümer, Şenol Güneş’in fotoğrafları var. Şampiyonluk yaşayan kadrolar var. Umarım o boş çerçeveyi bu sene doldururuz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 21 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
8
açık