Abdullah Avcı eski öğrencisi için ikna turunda

Beşiktaş'tan ayrılan Oğuzhan Özyakup'un yeni adresi belli oluyor. Trabzonspor'un Oğuzhan transferine yakın olduğu kaydedildi. İşte detaylar...

Trabzonspor Haber 19.06.2022, 18:18
Abdullah Avcı eski öğrencisi için ikna turunda

Oğuzhan Özyakup geçtiğimiz haftalarda Beşiktaş macerasını sonlandırmıştı. Süper Lig'den talipleri olan futbolcu kariyer planını netleştirmeye hazırlanıyor. Akşam'ın haberine göre; Oğuzhan Özyakup için Feyenoord seçeneği gündeme gelse de deneyimli orta saha, Süper Lig'de kalacak.

OĞUZHAN ÖZYAKUP SÜPER LİG'DE KALIYOR

Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra Başakşehir, Trabzonspor , Galatasaray ve Feyenoord'un gündemine gelen Oğuzhan Özyakup kararını vermek üzere. Oyuncunun Hollanda'ya dönebileceği iddia edilmişti ancak 29 yaşındaki futbolcunun Süper Lig'de kalmak üzere olduğu belirtildi.

BAŞAKŞEHİR OLASILIĞI ORTADAN KALKTI

Emre Belözoğlu'nun uzun süredir peşinde koştuğu Oğuzhan Özyakup için Başakşehir defteri tamamen kapandı. Turuncu-Lacivertliler transferde geri adım attı. İlerleyen süreçte Abdullah Avcı, tecrübeli ismi takıma kazandırmak için harekete geçti.

ABDULLAH AVCI İKNA TURLARINDA

Oğuzhan Özyakup'a planlarını anlatan Abdullah Avcı, milli futbolcuyu ikna girişimlerine başladı. Taraflar arasında görüşmeler sürerken Özyakup için Galatasaray da devreye girdi. Deneyimli futbolcunun menajeri, her iki takımla da temaslarını sürdürüyor. (Fanatik)

Yorumlar (4)
OSMAN 5 gün önce
oğuzhanın futbol haaytı bitmiş neyin iknası
Mustaga Koç 3 gün önce
A.kadir parmak,ı takimdan gönder beşiktaşın kabul etmediği futbolcunun peşine düş ne yaman çelişki
Ahmet dal 4 gün önce
Çok mu önemli bizde zaten yunus malı var bitane
Ahmet Öztürk 3 gün önce
Oğuzhan haberi doğru ise Abdullah Avcı sorgulanır.
Dorukhan hayali kimse kurmasin