Abdullah Avcı'nın Konya planı hazır!

1 maç eksiği bulunan en yakın takipçisi Konyaspor’u devirip, puan farkını 12'ye çıkartmayı hedefleyen Trabzonspor’da planlar hazır.

Trabzonspor Haber 13.02.2022, 12:47 13.02.2022, 12:55
Abdullah Avcı'nın Konya planı hazır!

Süper Lig'in lideri Trabzonspor en yakın takipçisi Konyaspor ile kritik maça çıkacak.

Kanatlardan çözecek

1 maç eksiği bulunan en yakın takipçisi Konyaspor’u devirip, puan farkını 12'ye çıkartmayı hedefleyen Trabzonspor’da planlar hazır. Teknik direktör Abdullah Avcı, tüm planlarını galibiyet üzerine yaptı. Kupa'daki Denizli maçında yıldızlarını dinlendiren ve deplasmana götürmeyen tecrübeli hoca, Konyaspor karşısında kanatlardan işi çözmeyi planlıyor.

Bakasetas'a şut emri

Solda Nwakaeme, sağda Visca'ya çok güvenen Avcı, hücumda bu ikiliden çok şey bekliyor. Beklerin de sık sık ataklara katılmasını isteyen başarılı çalıştırıcı, kenarları iyi kullanıp, Cornelius'u ceza sahasında daha fazla topla buluşturup, pozisyona sokmayı hedefliyor. Merkezde ise Bakasetas'a büyük iş düşüyor. Yunan yıldıza, sık sık rakip kaleye şut atması söylendi.

Dorukhan'a özel görev

Trabzonspor'da Bruno Peres'in cezalı olduğu haftada Dorukhan Toköz, İttifak Holding Konyaspor maçında sağ beke geri dönecek. Teknik direktör Abdullah Avcı, Dorukhan'dan özellikle savunmadan oyun kurma konusunda daha fazla sorumluluk almasını isteyecek. 25 yaşındaki futbolcu, Trabzonspor forması ile 8 maçta sağ bek olarak görev aldı.

Yorumlar (0)