Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor gündemine dair açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Haber 31.07.2021, 10:47 31.07.2021, 10:47
Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Fanatik Gazetesi'ne açıklamalarda bulundu. 

Ağaoğlu, Sörloth ile ilgili sorulan soruya, "Sörloth’un burada verdiği katkı ortada. Hoca da ‘Çok isterim’ diyor. Ancak tek bir yere kilitlenmedik. Şartlar oluşur önce bir forvet alırız, son dakikada bir pozitif gelişme yaşanırsa Sörloth’u da alırız. Sıkıntı yok" dedi.

agaoglu.jpg

EN RAHAT TRANSFER HAMSIK'Tİ

Yaptığımız en rahat transfer Hamsik’ti. Zorlayan hiç olmadı. Hamsik süreci rahattı çünkü parayla pulla pek işi olan bir oyuncu değil. Menaceri de çok düzgün bir insan. Paradan ziyade şampiyonluk hedefi olan bir kent takımına gelme isteği ön plana çıktı.

agaoglu-001.jpg

EKUBAN, FLAVİO VE DIABATE'NİN DURUMU

Transferde bizde şöyle oluyor. Hoca ile izleme arasında karar veriliyor, oradan yönetime geliyor. Transferlerin hepsinde biz hoca ile oyuncuyu konuşturduk. Yerlisi yabancısı hepsiyle transfer temaslarının belli bir aşamasından sonra hoca konuştu. Oyuncuların kafasındaki soru işaretlerinin kalkması açısından Abdullah Avcı ile görüşmeleri önemli oldu. Hocanın da etkileme gücü kuvvetli.

agaoglu-002.jpg

AHMET NUR ÇEBİ ARADI

Aklı evvel bir menajer Sörloth’u Beşiktaş'a teklif etmiş. Ahmet Nur Çebi beni aradı. "Eğer sizin oyuncuyla ilgili tasarrufunuz yoksa biz devam edelim mi?’ diye sordu. Ben de oyuncunun öncelik hakkının bizde olduğunu söyleyince, ‘Tamam o zaman konuşacak bir şey yok, defter kapanmıştır’ cevabını verdi. Beşiktaş Başkanı burada beni arayarak doğru olanı yapıyor. Herhalde bu konulardaki görüşümü anlamışsınızdır.

agaoglu-003.jpg

SORLOTH TRANSFERİ

Psikolojik üstünlük bunun nasıl kullanıldığına bağlı. Bizde verimli olan futbolcuyu alıp da psikolojik üstünlük sağladığını düşünüp, sonrasında derin bir şekilde hayal kırıklığı yaşamanın vermiş olduğu psikolojik çöküntü bence daha ağır bir bedel. Bunun örneklerini gördük, isim vermeye gerek yok. Sörloth için hocanın da görüşü belli. ‘Ben de çok isterim’ diyor. Sörloth’un vermiş olduğu katkı ortada. Ancak Trabzonspor’un bu süreçte B planları yok değil. Bekleme konusu da şöyle. Şartlar oluşur bir forvet alırız, son dakikada bir pozitif gelişme yaşanırsa Sörloth’u da alırız. Sıkıntı yok. Biz tek yere kilitlenmedik. Sörloth sürecini toparlamak gerekirse hâlâ takımındaki durumu belirsiz. Yeni hocasının da ona bakışı pozitif gibi.

Yorumlar (0)
21
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 20 Eylül 2021
İmsak 04:34
Güneş 06:00
Öğle 12:20
İkindi 15:46
Akşam 18:30
Yatsı 19:50