Ahmet Ağaoğlu'ndan Trabzonspor Dergisi'ne açıklama

Trabzonspor Dergisi'nin 190. sayısında Ahmet Ağaoğlu yazı yayımladı.

Trabzonspor Haber 04.11.2021, 11:30
Ahmet Ağaoğlu'ndan Trabzonspor Dergisi'ne açıklama

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor Dergisi'nde yazı yayımladı.

İşte Ağaoğlu'nun yazısı:

Sevgili Trabzonsporlular;

Türk – İslam dünyasının en büyük düşünürlerinden biri olan Mevlana Celaleddin-i Rumi bir vecizesinde sabır kavramını anlatırken “Çıkacağım makama sabrı merdiven yaparım!” der. Tarihimiz, yaşadığımız coğrafya, tecrübelerimiz ve kadim Anadolu bilgeliği de bize sabırla hareket etmeyi öğütlemiştir. Sabırlı olma noktasında zaman zaman zorlansakta hedeflediğimiz başarının anahtarının sabretmek olduğunu unutmamalıyız.

Henüz Süper Ligin 4te 1lik kısmını geride bıraktığımız şu günlerde, camiamızın heyecanını ve enerjisini yakından hissediyoruz. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım da bu heyecanın bir parçası olarak sizlerle aynı duyguları paylaşıyoruz. Oynadığımız her müsabakada, kazandığımız her zaferde, puan hanemize yazılan her sayıda tıpkı sizler gibi mutlu oluyor, seviniyor ve gelecek adına çok heyecanlanıyoruz.

Ancak; unutmamamız gereken çok önemli bir kural var. Yürüdüğümüz bu yolda tıpkı Mevlananın dediği gibi sabrı merdiven yapmalıyız. Dünden daha sabırlı, daha temkinli,  daha sakin ve her zamankinden emin adımlarla ilerlemeliyiz.

Değerli Trabzonsporlular;

Trabzonspor Kulübü, saha içi ve saha dışında büyüklüğünü teorilerle değil, kültüründe, dokusunda ve genetiğinde yer alan özelliklerini yaşamın her alanına adapte ederek kazanmıştır. Trabzonsporun dünü bugününe, bugünü de yarınına ışık tutmaktadır.

Bu anlamda; geçmişten ders alarak doğru tecrübelerle Süper Ligdeki zirve yarışını sonuna kadar sürdürürken sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Bu yolculukta bizlerle birlikte teknik heyetimiz ve futbolcularımızın yanı sıra büyük camiamıza da önemli görevler düşmektedir.

Milyonlarca bireyden oluşan ve hepimizin bir parçasını oluşturduğu Trabzonspor camiasının yanyana ve bir arada olduğunda önüne çıkan engelleri daha kolay aşacağını unutmayalım.

Saygı ve sevgilerimle…

AHMET ALİ AĞAOĞLU

Yorumlar (1)
Yılmaz bulut 4 hafta önce
Teşekkürler başkanım sizinle ancak güzel günler bizler Trabzonsporlular olarak bekliyor ve sonuna kadar destekliyoruz trabzonspor sevmek illaki Trabzon doğumlu olma değildir tek sevdamızdır Trabzonspor sizi gönülden tebrik ediyoruz tüm Trabzonsporlu olarak sevgi saygılar sunuyorum yürekten sesleniyoruz o sene bu sene olsun inşAllah
Namaz Vakti 29 Kasım 2021
İmsak 05:47
Güneş 07:17
Öğle 12:14
İkindi 14:40
Akşam 17:02
Yatsı 18:27
20
parçalı bulutlu