Ahmet Ağaoğlu Nwakaeme konusunda son sözü söyledi

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Nwakaeme'nin son durumuyla ile ilgili konuştu.

Trabzonspor Haber 11.06.2022, 12:38
Ahmet Ağaoğlu Nwakaeme konusunda son sözü söyledi

Trabzonspor'un sözleşme yenilemek için önerdiği son teklife henüz geri dönüş yapmayan Nwakaeme'nin vereceği karar merakla bekleniyor. Başkan Ahmet Ağaoğlu Skorer'e yaptığı açıklamada Nwakaeme konusuna değindi. 

Ağaoğlu şunları söyledi:

"Nwakaeme ile alakalı olarak, söylediğim gibi. Daha yeni ifade ettim, kendisine bu yapıdaki en yüksek maaşı verdik. Bizim için yapılabilecek en yüksek teklif. Kendisinden cevap bekliyoruz. Bir futbol takımı, birkaç oyuncu üzerinden... Trabzonspor'un elde ettiği başarıda bütün bir camianın emeği, payı var. Kulübün bir sportif ve mali disiplini vardır. Bunları sağlayamadığınız zaman, farklı uygulamalara girdiğiniz zaman bütün birlikteliği bozma noktasına gelirsiniz. Kulübe verebileceğiniz en büyük zararı verirsiniz. Hiçbir oyuncuyu diğerinden ayırmıyoruz."

Yorumlar (4)
Cevdet 3 hafta önce
Sayin Aga Oglu cok Toleransliymis.. bu kadar beklemek bir futbolcu icin de sans. Nwakaeme nereye istiyorsa gitsin ama önce Sossa Abisine de bir sorsa belki Abisi ona bir ögüt verir.
Lazz 3 hafta önce
Benim gördügüm cak cuk cak Hani 2 veya 3 kişı lig bitmeden alinmişti nerde ?
Analiz 3 hafta önce
Lazım adlı yorumcu ya tff başkanı limitler yabancı kuralı belli değilken nasıl transfer yapılacak size ne başkan ne de şampiyonluk lazım
RIDVAN ŞENAY ÇETİNKAYA 3 hafta önce
Başkan makameye bu kadar ücreti verme dik durmaya devam Başkan