Ali Koç şimdi de Trabzonsporluluğu üzerinden Ekrem İmamoğlu'na gözdağı verdi

Trabzonspor'un şampiyonluğu sonrası hızını alamayan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, bordo mavili camiaya olan düşmanlığını şimdi de Ekrem İmamoğlu'na gözdağı vererek gösterdi.

Trabzonspor Haber 07.05.2022, 14:18 07.05.2022, 14:42
Ali Koç şimdi de Trabzonsporluluğu üzerinden Ekrem İmamoğlu'na gözdağı verdi

Trabzonspor'un şampiyonluğu sonrası dengesi iyice bozulan Ali Koç, üst üste yaptığı açıklamalarla içindeki kin ve nefreti kusmaya devam ediyor.

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu’nun Nisan Ayı Olağan Toplantısı'nda konuşan Ali Koç, dünkü basın toplantısında Trabzon ve Trabzonspor düşmanlığını açıkça dile getirmesinin ardından hızını alamayarak, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na Trabzonsporluluğu üzerinden gözdağı verdi.

Ekrem İmamoğlu'na gözdağı vermeye çalışan Ali Koç, Özkan Sümer'i anlatan 'Ufuk Çizgisindeki Adam' isimli kitabın Uğur Dündar'a hediye olarak verilmesine büyük tepki gösterdi. 

İşte Ali Koç'un o sözleri:

"Trabzon’dan gelen bazı insanların enteresan özellikleri var, Milli Takım bizim stadımıza gelir, hocası (Şenol Güneş) bordo-mavi kravatla gelir. Şehrin belediye başkanı, Divan Kurulu Başkanımızı ziyarete gelir, bordo-mavi kravatla.

Utanmadan o kitabı getirme cesaretinde bulunur. O kitabın içinde yazanları bilmiyordum, Uğur Bey de eminim bilmiyordur. Umarım Fenerbahçelilerin, Ekrem İmamoğlu’na hangi şehrin belediye başkanı olduğunu hatırlatma günleri gelmez. Uğur Bey forma verdi, ben olsam vermezdim. Ancak niyeti kötü değildi. Ziyaretçisinin niyeti kötüydü.

Korka korka Türk futbolu bugünlere geldi. Yarın bir gün benim başıma ne gelir bilmiyorum. Ama susarsam da aynada kendime bakamayacağımı biliyorum.”

Yorumlar (5)
61ahmet61 2 hafta önce
Gittikçe çirkefleşiyorsun. Trabzonsporun şampiyonluğu ne kadar battı sana.
Lazz 2 hafta önce
Bu nedir yahu.Bunun dedesi adamdi.Babasida adamdi bu nedir nerde büyümüş kendince dogru olani söylüyor ama söyledigi her şeyde agzindan lagim akiyor.Cok can sikmaya başladi sen Trabzon düşmanligini nerde kazandin .Sevdigini Trabzonlumu elinden aldi bu kin ne ?
Cemal Usta 2 hafta önce
Gercek Trabzon taraftari bundan böyle kocun hicbir ürününü almaz
Tss 2 hafta önce
İktidara hiç laf etmiyorsun,Ekreme laf çakmak kolay nasılsa.bu faşist zihniyettir herkes fenerli mi olmak zorunda,köprüye İst takımlari dışında bir bayrak asilamazmis,tabi bundan öncekiler böyle alistirdi,futbolu istediği gibi yönettiler 10 yıllarca,şike hep yakıldı ama yakalanmadilar,kendi futbolcusunu mafyaya dovdurduler, kendinizi bize Atatürk ve Cumhuriyetin tek savunucusu gibi sunmayin.şike tescilli ,sizi kimin kurtardigini da biz Trabzonsporlular biliyoruz,sıkışınca kaptaninizi alıp ziyarete gidiyorsunuz,yıllardır spor basını,TV yorumcuları,federasyon emrinizdeydi ,futbola karabasan gibi çıktınız.Bu ülke şikeci takımı kurtarmak için diğer 17 takiminda suçlandığı da gördü. Ekreme çaktigin gibi de şikeci takimi kurtarmak için herşeyi yapan siyasilere de çak.
Mecotürk 2 hafta önce
Ali Koç bu Gezegene yeni geldi hos geldi.Nekadarda nefret biriktirmis o küçücük Kalbibde Konustukca batan biri.Böyle spor adamligi olmaz.Verin eline Megafonu Domatez satsin.Hangi yüzle Trabzona gelecek ...