Ali Koç'tan Trabzonspor hakkında skandal açıklama!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Trabzonspor ile ilgili skandal açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Haber 03.05.2022, 21:49
Ali Koç'tan Trabzonspor hakkında skandal açıklama!

Fenerbahçe’de Ramazan Bayramı sebebiyle geleneksel bayramlaşma töreni düzenlendi. Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleştirilen bayramlaşma törenine Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, Fenerbahçeli yöneticiler ve üyeler katılım gösterdi. Sarı-lacivertlilerin başkanı Ali Koç, Fenerbahçeli üyelerle bayramlaştıktan sonra açıklamalarda bulundu.

"HADSİZLİK, ŞIMARIKLIK, KURAL TANIMAZLIK"

Başkan Koç, Trabzonsporlu taraftarların Antalyaspor maçı öncesi yaptığı koreografi ile ilgili konuşarak, “Cumartesi gecesi tanık olduğumuz çirkin görüntüler, hadsizlik, şımarıklık, kural tanımazlık çekinmemek ülke değerlerini dahi bir kutlama bir şampiyonluk adına ayaklar altına almak Fenerbahçelilerin mücadele etmesi gereken bir konuma gelmiştir. Bu sezon söz konusu takımla yaptığımız ilk maçta yaşadıklarımız devamı aslında bizim maçta da oldu ama o gün hepimiz şiddetlendik, öfkelendik ve hatırlarsanız maç çıkışı stadın dışında basın mensuplarına artık hakkımızı korumak için kendi mücadelemizi vermemiz gerektiğini ifade etmiştim. Aylar sonra bugün geldiğimiz noktada bu çağrının çok çok daha geçerli olduğunu ve en kısa sürede harekete geçmesi gerektiğini bir kez daha söylemek durumundayım. Perşembe günü gerek 2010-2011 şampiyonluğumuz gerek namlunun ucunda Fenerbahçe’yi sembolize eden bir kuşun konması bunlara aslında tek tek bakmayın. Büyük pencereden bakın. Bu aslında uzun bir süredir bu takıma bir koruma kalkanının verdiği cesaretle sanki istediği her şeyi yapabileceğini düşünmelerine sebebiyet vermesine de hiç şaşırmayın” şeklinde konuştu.

Yorumlar (3)
Oktay 2 hafta önce
Koçların oğlu olmasaydın inan aç gezerdin...
Oktay 2 hafta önce
Ýaramaz çocuklar gibisin..lelipop verin çocuğa...
Mecotürk 2 hafta önce
Öyle bir eglendikki Sorma be Ali Koç.Samouyonlugu diya doya kutladik Slmanyadan yaziyorum.Sahiplendiginiz Kusa bile sahip çikamadiniz