Arda Turan'dan Trabzonspor açıklaması!

Trabzonspor Süper Lig'in 23. haftasında Galatasaray ile deplasmanda karşılaşacak.

Trabzonspor Haber 21.01.2022, 10:27
Arda Turan'dan Trabzonspor açıklaması!

Süper Lig'in lideri Trabzonspor, ligin 23. haftasında Galatasaray'a konuk olacak. Sarı Kırmızılılarda Arda Turan dün kendi sahalarında Kasımpaşa'ya 3-1 kaybettikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Arda Turan, "İşimiz çok zor, çok zor durumdayız, bu durumdan çıkmak zorundayız. Ligde şampiyonluğu kaybettik. Fark 20'leri geçti, utanmalıyız, futbol kariyerimin en kötü günlerini yaşıyorum. UEFA'ya kadar en iyi şekilde toparlanıp, orada en iyisini yapmalıyız. Bu durum bize yakışmıyor, ben utanıyorum. Kaçacak değiliz, buradan takım arkadaşlarımıza seslenmek istiyorum. Kendi aramızda konuşarak olmuyor. Galatasaray forması çok değerli dünyanın her yerinde. Bu durumdan utanmalı, daha çok çalışmalıyız" ifadelerini kullandı. 

"Trabzonspor ligin en iyi takımlarından" 

Birçok inasnı üzdüklerini ifade eden Arda Turan Trabzonspor maçıyla da alakalı şunları söyledi: "Şu anda milyonlar üzülüyor. Evde çocuklar üzülüyor. Galatasaray taraftarı olarak kendi annemin babamın telefonlarını açamıyorum. Biliyorum zor ama Trabzonspor ligin en iyi takımlarından biri. Onlara karşı oynayacakken, her şeye ihtiyacımız var. Taraftarımız gelsin, bizi desteklesin" 

Yorumlar (0)