Avcı'nın gözdesi için Trabzonspor'dan servet istiyorlar!

Nwakaeme ile yürütülen sözleşme görüşmelerinde bir türlü istediği sonucu alamayan Trabzonspor yönetimi B planını devreye soktu. Bordo Mavililer uzun süredir takip ettiği ve transfer etmek için uğraştığı Olimpiakos forması giyen Georgios Masouras için yeniden masaya oturdu.

Trabzonspor Haber 28.05.2022, 15:31 28.05.2022, 16:16
Avcı'nın gözdesi için Trabzonspor'dan servet istiyorlar!

Trabzonspor gelecek sezonun kadro yapılanmasına yönelik transfer çalımalarına hız kesmeden devam ediyor. 

Nwakaeme olmazsa Masouras...

Anthony Nwakaeme ile yürütülen sözleşme yenileme görüşmelerinin bir türlü olumlu sonuçlanmaması sebebiyle B planını devreye sokan Trabzonspor yönetimi, Georgios Masouras için Olimpiakos'un kapısını bir kez daha çaldı. 

Olimpiakos yüksekten uçtu!

Abdullah Avcı'nın kadrosunda görmeyi çok istediği Yunan yıldız için transfer girişimlerini hızlandıran yönetim, taksitler halinde ödemek üzere 5 milyon Euro'yu gözden çıkardı. 

Ancak Olimpiakos yönetimi  28 yaşındaki yıldızı için kapıyı 8 milyon Euro’dan açıyor. Taraflar arasındaki görüşmeler devam ediyor. 

Yunan basını transferi yazdı

Yunan basınında da yer bulan transfer haberinde Trabzonspor'un Masouras için devrede olan en ciddi takım olduğu vurgulandı. 

Siopis ve Bakasetas referans veriyor 

Siopis ve Bakasetas'ın da hem şehir hem de kulüp hakkında Masouras'a olumlu referanslar verdiğinin altı çizilen transfer haberde Olympiakos yetkililerinin yıldız oyuncunun satışına sıcak baktığı ifade edildi. 

Ancak Olimpiakos yetkililerinin Masouras transferinde 5 milyon Euro seviyelerine düşmeyeceği de kaydedildi.

Bu sezon Yunan ekibiyle toplam 46 maça çıkan Masouras 12 gol ve 8 asistle oynadı. 

Yorumlar (0)