Başkan Zorluoğlu'ndan maç öncesi açıklamalar!

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Murat Zorluoğlu, Meydan Parkı'na gelerek taraftarlarla buluştu ve büyük maç için yapılan hazırlıkları yerinde inceledi.

Trabzonspor Haber 30.04.2022, 14:57 30.04.2022, 15:24

Trabzon'da şampiyonluk heyecanı yaşanıyor. Saat 20.30'da başlayacak olan Trabzonspor-Antalyaspor maçının neticesine göre şampiyonluk kutlamalarının yaşanacağı şehirde hazırlıklar sürüyor. Büyükşehir Belediye tarafından yapılan hazırlıkları yerinde incelemek üzere Meydan Parkı'na gelen Başkan Murat Zorluoğlu, burada taraftarlarla buluştu. Akşam dev ekranda maçın canlı yayını için yapılan hazırlıkları inceleyen Başkan Zorluoğlu, Kuzey Ekspres'e açıklamalarda bulundu. 

Zorluoğlu şunları söyledi.

"Her şey zaten hazırlanmış. Biz Büyükşehir Belediyesi olarak zaten çok uzun zamandır şehri şampiyonluğa hazırlamaya gayret ediyoruz. Sahnemiz kuruldu, maça gelemeyen taraftarlar için hem meydanda hem de Avni Aker Millet Bahçesi'nde Ortahisar Belediyemiz ve Trabzonspor ile bu organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Tabi şampiyonlukla birlikte çok büyük bir havai fişek gösterisi de olacak. Yine burada horon kemençe sahne şovları gırla gidecek. Sahura kadar bu şehir ayakta bu gece. İnşallah bir terslik olmasın bu işi burada bitirelim."

Yorumlar (0)