Beşiktaşlı oyuncu yeniden Trabzonspor'a yazıldı!

Flaş transfer haberi! Beşiktaş'ta gözden düşen milli futbolcunun ismi bir kez daha Trabzonspor ile anıldı.

Trabzonspor Haber 11.04.2022, 12:01 11.04.2022, 12:17
Beşiktaşlı oyuncu yeniden Trabzonspor'a yazıldı!

Trabzonspor'un daha önce de birçok kez transfer gündemine aldığı Oğuzhan Özyakup'un sezon sonunda bordo mavililere imza atacağı iddia edildi. 

Akşam'ın haberine göre; Beşiktaş'ta gözden düşen Oğuzhan Özyakup sezon sonu bitecek olan sözleşmesini yenilemeyecek ve Trabzonspor'a imza atacak. 

Abdullah Avcı'nın Beşiktaş'tan eski öğrencisi olan Oğuzhan'ın aynı Dorukhan'da olduğu gibi yeniden eski günlerine dönmesi için Trabzonspor'a gelmek istediği aktarıldı. 

Trabzonspor'un ise gelecek sezon düşecek olan yabancı sayısı sebebiyle avantajlı durumda olan Oğuzhan'ı bonservissiz bir şekilde kadrosuna katmayı planladığı gelen bilgiler arasında.

Yorumlar (4)
gökhan yetim 4 ay önce
neden olmasın öyle kötü futbolcu değil yeter k eski güvenini kazansın.
TS61 4 ay önce
trabzonspor düşkünler evi eski futbolcu çöplüğü zamanında istendi niye gelmedi bjk yı tercih etti
Turgut Turdu 4 ay önce
Bu çocugun yüzünde bir zeka parıltısı yok.10 yıldır beşiktaş ta yapamadığı patlamayı bizdemi yapacak.O sadece ekonomik olarak bize patlar.Bir insan 100 maçın 80 inde sakat olurmu.
ERDEM 4 ay önce
Trabzonlu olabilir ama orada kaç maç oynadı?Alırsak bizde kaç maç oynar ona bakmak lazım.Orada işi bitt, gelsin anlayışı ile transfer olmaz.Akilli hareket etmek zorundayız. Sampiyolar ligide duygusallığa yer yok.