Cornelius'tan Trabzonspor açıklaması: Böylesini görmedim

Trabzonspor'un Danimarkalı golcü oyuncusu Andreas Cornelius ülkesinin basınına açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Haber 26.03.2022, 14:54 26.03.2022, 15:03
Cornelius'tan Trabzonspor açıklaması: Böylesini görmedim

Trabzonspor'a sezon başında transfer edilen ve ligde attığı 12 golle bordo mavililerin en golcü oyuncusu olan Andreas Cornelius, ülkesinin basınına özel açıklamalarda bulundu. 

Trabzonspor taraftarlarının fanatikliğini ve bordo mavili kulüpte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren değinen Cornelius, "Sokakta taraftarların yoğun ilgisi oluyor. Çok iyi taraftarlarımız var. Böyle bir şeyle daha önce karşılaşmamıştım. Birçok kulüpte top koşturdum ama bu bambaşka bir şey. Kentte gezintiye çıkmaya kalktığımda herkes fotoğraf çekilmek istiyor. Şehirde kalabalık bir yere gittiğimde mutlaka durdurulacağım ve gelen herkesle fotoğraf çekeceksem, aynı yerde çok uzun süre ayakta kalacağım demektir, böyle bir çekim merkezi olarak kalıyorum." dedi.

"Stadyumda çılgınca bir atmosfer oluyor"

Tabii bu ilgi bu sene daha üst noktada çünkü şampiyonluğa ulaşmak üzereyiz ve herkes bu yüzden son derece mutluTrabzonspor'da gerçekten mutluyum. Stadyumda da çılgınca bir atmosfer oluyor.Gerçekten deneyimlenmesi gereken bir tecrübe. Danimarka'da her hafta sonu derbi maç oynamak gibi… Ve gerçekten büyük bir gürültü oluyor." ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)