Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzonspor Kulübü yönetici, teknik heyet ve futbolcularını kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Trabzonspor Kulübü yönetimini, teknik heyeti ve futbolcularını kabul etti.

Trabzonspor Haber 01.08.2022, 16:08 01.08.2022, 19:54
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzonspor Kulübü yönetici, teknik heyet ve futbolcularını kabul etti

Bugün öğleden sonra Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşen ziyarette Başkan Ahmet Ağaoğlu, Başkan Yardımcıları Müminhan Bilgin ve Zeyyat Kafkas’ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Serdar Ekrem Şirin, Zafer Göktaş, Ali Haydar Gedikli, Esat Emanet, Faruk Hacıhaliloğlu, Şemsetdin Hancı, Sami Karaman ve Lokman Sadıklar ile futbolcular Uğurcan Çakır, Abdülkadir Ömür, Dorukhan Toköz, Kağan Moradaoğlu, Marek Hamsik ve Vitor Hugo yer aldı. Buluşmaya ayrıca Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi ve Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu’nun da aralarında olduğu davetliler katıldı. 

Basına kapalı gerçekleşen kabul, yaklaşık 1 saat sürdü. Ziyarette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başkanımız Ahmet Ağaoğlu nezdinde bordo mavili camianın 2021-2022 sezonu Spor Toto Süper Lig ve 2022 Turkcell Süper Kupa şampiyonluklarını tebrik ederek, önümüzdeki sezon için başarılar diledi. 

 Ahmet Ağaoğlu ziyaretin anısına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a şampiyonluk forması ile birlikte çeşitli hediyeler takdim etti.

Yorumlar (0)