Dorukhan Toköz'den transfer itirafı

Süper Lig'de 2021-2022 sezonu şampiyonu Trabzonspor'un başarılı oyuncusu Dorukhan Toköz transfer itirafında bulundu.

Trabzonspor Haber 21.05.2022, 11:37
Dorukhan Toköz'den transfer itirafı

Trabzonspor'un şampiyonluğuna bu sezon sergilediği performansla önemli bir katkı sunan Dorukhan Toköz Fotomaç'a konuştu. 

"Sözleşme sürem bitene kadar buradayım" diyen Dorukhan Toköz, Beşiktaş'tan ayrılarak Trabzonspor'a gelişinin arkasındaki sebebi anlattı. 

Abdullah Avcı'nın Trabzonspor'a transferi sürecinde etkili olduğunu söyleyen Toköz,  "Abdullah hoca ilk beni aradığında, 'Bu sene şampiyon olacağız.Ona göre kadro kuruyoruz, ona göre çalışacağız' dedi. Ben de geldim. İlk günden beri 'şampiyon olacağız' diye oynuyorum, bütün arkadaşlarım da aynı. Yani şampiyonluk hep aklımızdaydı ama puan olarak garantileyene kadar savaştık" ifadelerini kullandı. 

Dorukhan şöyle devam etti:

"Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmak istiyorum. İnşallah Allah nasip ederse tabii ki kolay değil sıkışık 1 takvim var ama yine şampiyon olmak istiyoruz. Taraftarlarımız bizi desteklemeye devam etsinler, bırakmasınlar.Allah razı olsun hiçbiri bırakmadı. Zaten onlarla beraber şampiyon olduk. Onlar stadı doldurdu, biz de iyi futbol izletip 3 puan almaya çalıştık. Onlar bize destek verdiği, pozitif yaklaştığı ve düşündüğü sürece sırtımız yere gelmez. Biz de elimizden geleni yaptığımız veya bir sisteme sadık kaldığımız müddetçe beraber daha çok şampiyonluk görürüz."

Yorumlar (0)