Dorukhan ve Koita'nın sakatlıkları kabak tadı vermeye başladı

Trabzonspor'a sezon başında katılan Koita ve Dorukhan Toköz'ün bitmek bilmeyen sakatlıkları can sıkmaya başladı.

Trabzonspor Haber 13.10.2021, 16:41
Dorukhan ve Koita'nın sakatlıkları kabak tadı vermeye başladı

Yaz transfer döneminde kadroya katılan Dorukhan Toköz ve Koita'nın sürekli olarak sakat olmaları, kadroya girememeleri ve verilen ücretler dikkate alındığında kasaya zarar olarak yansımaya başladı.

Koita'nın sezon başı sakatlıkları ve sezon başladıktan sonra sekiz haftanın 4'ünü sakatlıkla kaçırması, Dorukhan Toköz'ün ise sekiz haftada sadece 7 dakika süre alıp diğer maçlarda kadroda olmaması Trabzonspor'a mali külfet olarak yansıdı.

TARAFTARLAR SOSYAL MEDYADAN TEPKİ GÖSTERDİ

2020/2021 sezonunda Dorukhan'ın 9 milyon TL garanti ücretinin olması, Koita'nın ise yılda 11 milyon TL'nin üzerinde olan ücreti sürekli maç kaçırdıkları için oldukça dikkat çekmeye başladı.

Koita'nın ve Dorukhan'ın sezon boyu bu sakatlıklarının devam etmesi halinde, 1 yılda 20 milyon TL'nin sokağa atılması anlamına geliyor. 

Üstüne üstlük Trabzonspor'un daha dün Haziran ve Ağustos aylarına ait dönemde zarar açıklamasının ardından, bu gibi durumlar haneye eksi olarak yansıyor.

Dorukhan ve Koita'nın da bugün yapılan idmana da katılmamaları sosyal medyada gündem oldu. Taraftarlar, sakatlıkları kronik hale geliyorsa ara transfer döneminde iki futbolcunun da gönderilmesi gerektiği konusunda fikir birliği içinde.

KUZEY EKSPRES / ÖMER AKBAYRAK
 

Yorumlar (3)
Oflu Ömer 2 hafta önce
Bu durum doğukanın ve koitanın şuçu değilki.onları trabzonspora aldıran malum kişi ve alan ahmet a.oğlunun şuçu.bu ikisi burunlarının dikine gidip etrafınfakileri kaale almazsa sonuç budur ve bunuların sorumlusuda yol bilmez yordam bilmez ahmet a.oğludur.herşeyi çok biliyorya dimi ahmet a.oğlu.
Metin 2 hafta önce
Adamlar negüzel ekmekkapisi buldular Sen olsan gidermin Onun Adi Agaoglu.
adilhan 2 hafta önce
kime göndericeksin adam kerizmi sakat oynamamış adama bu paraları versin, bizim doktorlar neyi kontrol etmiş birde onu sorgulayalım
14
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 27 Ekim 2021
İmsak 05:13
Güneş 06:38
Öğle 12:10
İkindi 15:04
Akşam 17:33
Yatsı 18:53