Edin Visca iddialı konuştu: Her sezon şampiyonluk...

Şampiyon Trabzonspor'un Boşnak yıldızı Edin Visca, “Belki de seneye daha stressiz oluruz. Herkes sağlıklı olursa biz tekrar şampiyonluk için favori oluruz.” dedi.

Trabzonspor Haber 25.05.2022, 12:13 25.05.2022, 12:29
Edin Visca iddialı konuştu: Her sezon şampiyonluk...

Trabzonspor'a devre arasında transfer olarak bordo mavililerin şampiyonluk hedefine önemli bir katkı sunan Booşnak yıldız Edin Visca, gelecek sezon için de iddialı konuştu. 

"Trabzonspor'da her sezon şampiyonluk hedefliyoruz"

Visca şu mesajları verdi:

Başakşehir'de Abdullah Hoca ile 6 sezon çalıştık. Harika bir hoca. Benim için, futbolcular için harika bir motive yapıyor ama taktiksel olarak bence Türkiye'de en yüksek seviye. Hem taktik hem diğer alanlarda Abdullah hoca en iyisi. Galatasaray'a attığım gol, en önemli golümdü. Tabii ki bizim hedefimiz Şampiyonlar Ligi'nde gruba girmek ve ligde şampiyon olmak. Trabzonspor'da her sezon şampiyonluk hedefliyoruz. Her sezon zor. Belki de seneye daha stressiz oluruz. Herkes sağlıklı olursa biz tekrar şampiyonluk için favori oluruz.

Trabzon'daki futbol sevgisinin ve Trabzonspor'a duydukları bağlılığın kendisini motive ettiğini dile getiren Visca, en beğendiği oyuncunun ise Abdülkadir Ömür olduğunu belirterek, "Başka bir seviye. İnşallah Türkiye'de gösterdi, zaten Avrupa'da da böyle performans gösterecek." ifadelerini kullandı. 

Şampiyonluk kutlamlarına da değinen Boşnak yıldız, "Dünyada en iyi şampiyonluk kutlaması oldu. Harika oldu. Gerçekten böyle bir kutlama dünyada görmedi" dedi.

Yorumlar (0)