Erce Kardeşler açıklamalarda bulundu

Trabzonspor'un kalecisi Erce Kardeşler, Gaziantep FK maçı öncesi Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Haber 17.11.2021, 10:01 17.11.2021, 15:05

Süper Lig'in 13. haftasında evinde Gaziantep FK ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da Uğurcan Çakır'ın kart cezalısı olması sebebiyle kaleye geçmesi beklenen Erce Kardeşler, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde açıklamalarda bulundu.

Takımda çok iyi bir otam olduğunu söyleyen Erce,"Takımda ben geldiğimden beri art niyetli kötü niyetli diyebileceğim hiç kimse olmadı. Böyle herkesi çok sevdiğiniz içim takımda onların başarıları ile mutlu olabiliyorsunuz.

Uğurcan kurtarması demek benim kurtarmam demek, Cornelius’un gol atması demek benim gol atmam demek.Bir aile ortamı var. Buraya geliyoruz 4-5 saat birlikteyiz. Antrenman yapıyoruz, yemek yiyoruz hep birlikteyiz.

Kan bağımız var sanki. Mili takıma giden arkadaşlarımız var onları özlüyoruz. Onlar sahada olduğunda onların mutluluğuna üzüntüsüne ortak oluyoruz. Ben de onlara yardım ediyorum." dedi.

Şehri ve kulübü çok seviyorum

Trabzonspor'a sevgiyle bağlı olduğunu ifade eden Erce, "Benim de herhalde küçüklüğümden beri bilinçaltımda bir Trabzonspor sevdası varmış herhâlde çok fazla seviyorum burayı şehri ve kulübü. İnşallah böyle devam eder ve burada uzun yıllar forma giyebilirim." ifadelerini kullandı. 

Maçları tek tek ele alıyoruz

Şampiyonluk yolunda maçları tek tek ele alarak ilerilediklerine değinen başarılı eldiven, "Bizim de aramızda konuştuklarımız var. Ama şuan için tek hedefimiz Gaziantep maçını kazanmak.

Bizim için Salı günü yok pazartesi günü var. Bizim de hayallerimiz var. Ama bunları çok fazla düşündüğünüzde ayaklarınız yerden kesilir. Maçları tek tek düşünüyoruz. Rakipleri tek tek ele alıyoruz. Havaya girmeden işimize odaklanmak istiyoruz.Hayallerimizi inceden inceden kendi içimizde yaşıyoruz." şeklinde konuştu. 

Maça özel hazırlanıyorum

Uzun süredir oynamamasından dolayı maç için farklı bir hazırlık yapıp yapmadığına ilişkin gelen soruya cevap veren Erce,  "Maçı kafamda oynamaya çalışıyorum. Uzun süredir oynamamanın verdiği özgüven kaybı demeyelim de form seviyesi var.

Oynadıkça artıyor. Her antrenmanı maç gibi oynayarak bu hafta içi her akşam yattığımda maçta karşıma neler çıkabilir diye düşünüyorum. Maçta da en azından ani bir şekilde karşıma geldiğinde anında reaksiyon verebiliyorum.Biraz daha özel hazırlanıyorum çünkü uzun zamandır oynamıyorum." şeklinde cevap verdi. 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 17 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
2
karışık duş