Erman Toroğlu'ndan kırmızı kart yorumu!

Gaziantep FK-Trabzonspor maçında Nwakaeme'ye Ertuğrul tarafından yapılan sert müdahaleyi yorumlayan Erman Toroğlu, "Başta sarı olabilir gibi geldi ama şimdi kırmızıya doğru döndü." dedi.

Trabzonspor Haber 10.04.2022, 09:00
Erman Toroğlu'ndan kırmızı kart yorumu!

Trabzonspor'un Gaziantep FK ile deplasmanda 0-0 berabere kaldığı maçı A Spor'da yorumlayan Erman Toroğlu, pozisyon analizi yaptığı sırada Nwakaeme'ye Gaziantep'in savunma oyuncusu Ertuğrul tarafından yapılan müdahalenin kırmızı kart gerektirdiğini söyledi.

Karşılaşmanın ilk yarısında Trabzonspor'un hızlı hücumunda Nwakaeme'nin bileğine doğru sert bir müdahaelede bulunan Ertuğrul'a hakem Erkan Özdamar sarı kartını göstermişti. 

Mücadelenin ardından pozisyonu tekrarını izleyerek değerlendiren Erman Toroğlu, "Ertuğrul'un topa gitme niyeti var mı? Başta sarı olabilir gibi geldi ama şimdi kırmızıya doğru döndü." dedi. 

Nwakaeme de maç içinde aldığı darbe sonrası acılar içinde yerde kalmış ve karşılaşmanın hakemi Erkan Özdamar'a pozisyonu VAR'dan izlemesi gerektiği yönünde itirazda bulunmuştu. Ancak hakem Erkan Özdamar pozisyonu sarı kartla geçiştirdi. 

Sosyal medyada da tartışılan pozisyon için birçok futbolsever 'kırmızı kart gösterilmeliydi' yorumunda bulundu. 

Yorumlar (0)