Ertuğrul Doğan Kuzey Ekspres'e transfer açıklamalarında bulundu

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, gelecek sezon için belirlenen hedefler ve transfer çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Haber 07.07.2021, 10:09 07.07.2021, 10:35
Ertuğrul Doğan Kuzey Ekspres'e transfer açıklamalarında bulundu

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Doğan, transfer çalışmaları hakkında konuşurken camiaya da mesaj verdi.

Doğan; lig başladığı zaman tüm taraftarımız tüm destekçilerimizin bir bütün olarak hareket etmesini bekliyoruz. Gelecek sezon birlik beraberliğe çok ihtiyacımız olacak

3 OYUNCUYLA ANLAŞACAĞIZ

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, transfer süreciyle ilgili merak edilen soruları yanıtladı. Teknik Direktör Abdullah Avcı’nın raporları doğrultusunda hareket ettiklerini dile getiren Doğan, “Hocamızın istediği 3 oyuncu daha var. Onlar için çaba sarf ediyoruz. Belirlenen isimlerle görüşmelerimiz devam ediyor” dedi.

ARAP KULÜPLE GÖRÜŞÜYORUZ

Ekuban konusunda henüz kulübe ulaşan resmi bir teklifin olmadığını ifade eden Doğan, “Djaniny ile ilgili Arap kulüplerin ilgisi var. Bir kulüple de görüşmelerimiz sürüyor. Aynı zamanda Djaniny ile ilgili Abdullah Avcı’nın takımda kalması yönünde talebi de var. İlerleyen günlerde bu konu hakkında daha net konuşabiliriz” şeklinde konuştu.

SÖRLOTH İÇİN BEKLEMEDEYİZ

Sörloth hakkında da konuşan Doğan, “Başkanımız Ahmet Ağaoğlu’nun da ifade ettiği gibi Alman kulüp Leipzig’i bekliyoruz. Yeni bir teknik direktörleri var. Oyuncuyu görmek isteyecektir. Kararlarına saygı duyuyoruz. Sörloth ismi hem bizim hem teknik heyetin hem de taraftarların istediği bir isim. Ancak şu an için Alman kulüpten bize dönüşünü bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

BİRLİK BERABERLİK ŞART

Camiaya da mesaj veren Doğan, “Lig başladığı zaman tüm taraftarımız tüm destekçilerimizin bir bütün olarak hareket etmesini bekliyoruz. Çok kez tecrübe ettik. Bizim bizden başka dostumuz yok. Belki bu cümlelerim klişe olarak algılanabilir ama gelecek sezon birlik beraberliğe çok ihtiyacımız olacak” şeklinde konuştu.

Haber:Ali Osman YÜRÜK

Yorumlar (0)