Eski Trabzonsporlu oyuncudan şampiyonluk yorumu: İspanya’da bile Trabzonspor’u soruyorlar!

Bir dönem Trabzonspor'da oynayan ve şimdilerde Getafe'de forma giyen Okay Yokuşlu, Trabzonspor’un şampiyonluğu hakkında konuştu.

Trabzonspor Haber 12.05.2022, 16:18 12.05.2022, 16:33
Eski Trabzonsporlu oyuncudan şampiyonluk yorumu: İspanya’da bile Trabzonspor’u soruyorlar!

Bir dönem Trabzonspor kadrosunda yer alan, şimdilerde İspanya 1. Futbol Ligi (La Liga) ekiplerinden Getafe'de forma giyen milli futbolcu Okay Yokuşlu, İspanya’da kendisine Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamalarının sorulduğunu söyledi.

Süper Lig'i mümkün olduğunca takip ettiğini aktarıp, Trabzonspor'u şampiyonluğundan dolayı kutlayan Okay Yokuşlu, kutlama görüntülerinin İspanya'da da konuşulduğunu belirterek, "Trabzonspor'un şampiyonluk kutlamalarını bizim soyunma odasında bile soruyorlar. Bütün dünya kutlamaları konuşuyor şu an. Meşhur kutlama görüntüsü var, telefon ışıklarıyla yapılan. Bütün sosyal medyada yer buldu." değerlendirmesini yaptı.

Kutlama görüntülerini büyük bir keyifle izlediğini dile getiren milli futbolcu, "Bu kutlamayı yapmak çok uzun süredir beklenen bir şey. Trabzon halkını tanıdığım, insanlarını bildiğim için... Hocası, takımı, taraftarı ve yönetimiyle çok güzel bir iş başardılar. Bu sene sonuna kadar da hak ettiklerini düşünüyorum. Belki de devamı gelecek. Çünkü çok güzel bir hava yakaladılar. Çok mutluluk vericiydi. Çünkü ben içlerinden biri olarak, orada oynamış biri olarak, onlar için ne ifade ettiğini az çok anlayabiliyorum." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)