Eskişehirspor'dan Trabzonspor'a olan borcunu kapatmak için yeni adım

Eskişehirspor, Trabzonspor'a olan borcunu kapatmak için ilgin. bir yola başvurdu.

Trabzonspor Haber 25.11.2021, 10:32
Eskişehirspor'dan Trabzonspor'a olan borcunu kapatmak için yeni adım

2.Lig'de son sıralarda yer alan ve ekonomik çıkmaza giren Eskişehirspor, Trabzonspor'a olan 6 milyon TL'lik borcunu kapatabilmek için internet sitesi açtı. 'Dosya kapat' adlı internet sitesinde taraftarlarından destek toplamaya çalışan Siyah-Kırmızılıların borç kapatmak için açtıkları sitenin ana sayfasına  etiket şeklinde yazdıkları 'Trabzonspor kapansın' ifadesi dikkatlerden kaçmadı. 

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ne demişti?

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Eskişehirspor'un transfer yasağını kaldırabilmek borçsuzluk kağıdının imzalanması yönündeki talebi üzerine şu şekilde konuşmuştu:  "2010-2011 sezonu Eskişehirspor meselesi var. Bu kulüp, bu takım şampiyonlukları kaybettiği zaman hayatta olanların değil, canlarını kaybedenlerin haklarını kim kime helal edecek. Trabzonspor Kulübü’yle alakalı olarak bir takım tasarrufların içerisinde bulunan insanlar keserin ve sapın bir gün döneceğini bilerek tasarrufta bulunacaklar. Bu tür bir eylemin içerisinde bulunan bir kulüp 310 bin Euro’yu ödeyemiyorsa bu onların sorunu. Bunlarla ilgili olarak her taraftan aramayan kalmadı. Bu iş 310 bin Euro’luk alacak - verecek işi değildir, bu iş prensip işidir. O gün hayatını kaybeden Mustafa’nın davasıdır bu. Ahmet Ağaoğlu’nun davası değildir. Bu konuda tavrımız nettir” 

Yorumlar (1)
gökhan yetim 4 gün önce
kulübü başkanı arayan her kimler ise verseydiler ya bu malum takımın borcunu ucuzdan kahramanlık taslamak kolay bu iş bizim için onur meselesidir.
Namaz Vakti 29 Kasım 2021
İmsak 05:47
Güneş 07:17
Öğle 12:14
İkindi 14:40
Akşam 17:02
Yatsı 18:27
23
parçalı bulutlu