Hamza Hamzaoğlu'ndan Trabzonspor çıkışı..

Rizespor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu Trabzonspor hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Haber 19.11.2021, 19:55 19.11.2021, 20:11
Hamza Hamzaoğlu'ndan Trabzonspor çıkışı..

Çaykur Rizespor Teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu Fanatik gazetesinden Atalay Özçelik'e açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor daha 12. Haftada puan farkını nasıl bu kadar açtı? Sorusuna Çaykur Rizespor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu:

İstikrarla, Abdullah hoca geldiğinden beri ki tebrik ediyorum Abdullah hocayı, Trabzonspor yönetimini ve hocayı bağrına basan Trabzonspor camiasını tebrik ediyorum. Bu tamamen birbirine olan sevgi, saygı ve güven duygusuyla oluşan istikrarın getirdiği bir başarı. Haftalardır mağlup olmuyorlar çıkışlarını da devam ettiriyorlar, kararlı bir şekilde de emin adımlarla yürüyorlar yollarında.

Bunu söylemek ne kadar doğru bilmiyorum ama Trabzonspor bir hayli bekledi şampiyonluğu inşallah her şey onlar için olumlu gelişir ve hak ettikleri bir şampiyonluğu elde etmeleri herkes tarafından taktirle karşılanır. Yakışır diye de düşünüyorum; bu demek değil ki diğer takımlar şampiyon olmasın onlarda bir an önce kadrolarını toparlayıp istikrarlı bir oyun yapısına kavuşabilirlerse tabi ki onlar da şampiyonluğun adayı olacaklardır. Şu an ki puan farkı bence sezon sonuna doğru biraz daha daralacaktır diye düşünüyorum, diğer takımlar da toparlanacaktır. Mutlaka Trabzonspor’da bir iniş yaşayacağı bir dönem gelecektir ama bu istikrarlı, bu güven duygusunun olduğu ortamda onu da çok çabuk atlatıp tekrar yollarına devam edeceklerdir. İfadeleriyle cevap verdi

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 17 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
5
parçalı bulutlu