Hıncal Uluç'tan Ağaoğlu hakkında flaş sözler!

Hıncal Uluç Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu hakkında konuştu.Ağaoğlu ile tanışıklığını anlatan Uluç, yine çok konuşulacak sözler sarf etti.

Trabzonspor Haber 26.11.2021, 20:41 26.11.2021, 21:10
Hıncal Uluç'tan Ağaoğlu hakkında flaş sözler!

Trabzonspor hakkında yaptığı ilginç açıklamalarla tepki çeken Hıncal Uluç bu açıklamalarına bir yenisini daha ekledi. A Spor'da Ender Bilgin'in moderatörlüğündeki 'Baş Başa' programında konuşan Hıncal Uluç bu sefer Ahmet Ağaoğlu hakkında konuştu.

Hıncal Uluç:"Ağaoğlu gibi adam az tanıdım"

Ender Bilgin'in programın sonlarında Kulüpler Birliği'nin almış olduğu 'devre arasında kadar hakemler hakkında konuşulmayacak' kararını hatılatması üzerine konuşan Hıncal Uluç,"Hakemler hakkında konuşmama kararı kime yarar? En tepedeki takıma.Türkiye'nin her yerinde arkalarındaki büyük seyirci ve büyük medyayla 3 büyükler tesir ediyor hakemlere. Hakemler hakkında konuşmadık mı 3 büyüklerin hakemler üstünde etkisi kalmıyor. Kalmayınca 12 puan zaten önde Ahmet Ağaoğlu'nun Trabzonspor'u. Trabzon rahat rahat şampiyon olacak. Burak Elmas dedi ki mesele hakemde değil. Mesele sistemde.Sistemi değiştirelim dedi. Onla ilgili bir laf ediyor mu Kulüpler Birliği Başkanı? Şu anda hiç kimse hakemler hakkında konuşmazsa hakemler herhangi bir baskı altında kalmazsa bu kime yarar? Ahmet Ağaoğlu kadar işini bilen bir adam ben az tanıdım."dedi.

"Kapımdan ayrılmıyordun"

"Onunla bir ara yakın ahbaplığımız oldu.Ahbaplığımızın sebebi onun bana gelmesi.Haftada bir beni ziyaret ederdi." diyen Uluç, bir dönem Portekiz'in Algere kentini ziyaret etmesinin ardından gördüğü golf cenneti manzarasını köşesinde yazdığını ve bunun üzerine Ağaoğlu'nun kendisine dosyayla gelip projesini anlattığını söyledi.Hıncal Uluça ardından şunları ekledi: "Antalya'da ilk uluslarası golf turnuvası düzenlendi. Adam nezaketen bir telefon eder haber verir.İki satır notla bir davet eder...Kapımdan hiç ayrılmıyordun lan o kulüpler yapılana kadar. O kulüpleri de ben yaptırdım sen değil.Ahmet Ağaoğlu'nun bir daha sesini duymadım.Yüzünü görmedim."

Yorumlar (3)
Yavuz ileli 2 ay önce
Bunu bırılerı konuşturuyor aman dıkkat edelım bbu ıstanbul hegemonyası iş başında
Bay beyin 2 ay önce
Hadisiz adam
Gerçek taraftar 2 ay önce
Bu adam ne zaman emekli olacak ? artık çekilmiyor.
Namaz Vakti 26 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
5
parçalı bulutlu