İstanbul'da Trabzonlu sporculara saldırı!

İstanbul'da Özel Merter Final Anadolu Lisesi ile karşılaşan Trabzon Spor Lisesi, 2-1'lik mağlubiyeti hazmedemeyen İstanbul ekibinin saldırısına uğradı.

Trabzonspor Haber 09.04.2022, 16:30
İstanbul'da Trabzonlu sporculara saldırı!

İstanbul Özel Merter Final Anadolu Lisesi’ni 2-1 mağlup eden Bordo-Mavililer, bugün şampiyonluk maçına çıkacak. Müsabaka sonrası mağlubiyeti kabullenemeyen İstanbul ekibi, Trabzon Spor Lisesi teknik ekip ve oyuncularına saldırarak oyuncuları darp etti.

Kocaeli’nde devam eden Okul Sporları Genç Kızlar Futsal Türkiye Şampiyonası’nda mücadele eden Trabzon Spor Lisesi Kadın Futsal takımı adını finale yazdırdı. Dün oynanan Yarı Final maçında İstanbul Özel Merter Final Anadolu Lisesi’ni Meral Çabuk’un golleriyle 2-1 mağlup eden Trabzon Spor Lisesi Kadın Futsal Takımı, finalde Zonguldak Ereğli ile eşleşti. Final maçı bugün saat 12.15’te oynanacak.

Türkiye Şampiyonluğu’na çok yaklaşan Trabzon Spor Lisesi Kadın Futsal takımının antrenörü Serap Onur, “Trabzon’daki Grup müsabakalarında da mağlup ettiğimiz İstanbul Özel Merter Anadolu Lisesi’ni Türkiye Şampiyonası Yarı Finalinde de mağlup ederek finale yükseldik. Çok mutluyuz. Şimdi sıra şampiyonluğa geldi. Zonguldak Ereğli takımını da mağlup edip hedefimize ulaşmayı çok istiyoruz” ifadelerini kullandı. Bu arada Trabzonspor forması ile sahaya çıkan Trabzon Spor Lisesi Kadın Futsal takımı galibiyeti büyük bir coşkuyla kutlarken yenilgiyi kabullenemeyen İstanbul ekibi, Bordo-Mavili oyunculara saldırarak darp etti.

Yorumlar (0)