İstanbulspor'dan bilet fiyatı açıklaması!

İstanbulspor Asbaşkanı Ömer Saral Trabzonspor maçının bilet fiyatlarına ilişkin paylaşımda bulundu.

Trabzonspor Haber 05.08.2022, 13:34 05.08.2022, 13:50
İstanbulspor'dan bilet fiyatı açıklaması!

Trabzonsporlu bir sosyal medya kullanıcısı, bilet fiyatlarındaki pahalılığa dikkat çekerek, "Bilet fiyatlarını revize edin Allah aşkına. Fiyatlar çok yüksek. Fiyatları düşürdüğünüz taktirde sürümden daha fazla para kazanabilirsiniz. Şu an için satılan biletlerle ligin açılış maçı boş stada karşı oynanacak. Lütfen!" şeklinde paylaşımda bulunup İstanbulspor ve Asbaşkan Ömer Saral'ı etiketledi. 

"Bilet fiyatı pahalı değil, taraftar zafer yorgunu"

İstanbulspor Asbaşkanı Ömer Saral ise bu paylaşıma yanıt olarak; dün akşam bilet fiyatlarının düşürülmesi için pasolige başvurduklarını ancak hukuki olarak 1 gün kala mümkün olmadığını ifade etti. Asbaşkan Saral'ın açıklaması şu şekilde:

"Taraftarın isteği doğrultusunda dün akşam bilet fiyatları düşürülecekti ancak passolig ile yapılan görüşme sonrası hukuki olarak 1 gün kala bunun mümkün olmadığı gerekçesiyle iptal edildi. Benim fikrimi soracak olursan bilet pahalı değil, taraftar zafer yorgunu. Sevgiler."

Kaç bilet satıldı?

Edinilen bilgiye göre; Trabzonspor'a ayrılan Doğu Tribünü'nde satışa sunulan 22 bin 559 biletin 4 bin 830'u satıldı. Trabzonspor'a ayrılan tribünün sadece yüzde 21'i doldu

Yorumlar (2)
muhammet çelik 2 gün önce
buraya yorum yazınca belli dakka sonra yorumun hepsini siliyor. İlgililere duyrulur.
261 tl bilet çok pahalı.
61 diye kimse kazınlanmaz.
aileler maça gelmez.
Stad dolsun isteyen Tff deplasman biletlerine düzenleme getirmeli.
Nevzat 2 gün önce
süper lig takiminin asbaskanisin daha bilet fiyatlari düsürmenin 1 gün kala gecerli olamayacagini bilmiyorsun vay beeeee....