Kaan Ayhan'ı ikna için devreye girdiler!

Trabzonspor'da savunmayı güçlendirme girişimleri sürüyor.

Trabzonspor Haber 29.06.2022, 13:13 29.06.2022, 13:36
Kaan Ayhan'ı ikna için devreye girdiler!

Trabzonspor’da sağ stoper için adaylar ikiye kadar indi. Bir tanesi Kaan Ayhan. Diğer Mbemba. Abdullah Avcı yerli statüsünde oynayabileceği için Kaan’a daha sıcak bakıyor. Ancak rakamsal olarak daha yüksek maaş istemesine rağmen Mbemba’nın maliyeti çok daha uygun.

MAÇKALI AKRABALARI KAAN'I İKNA EDECEK

Fotospor'un haberine göre Kaan’ın ikna edilmesi sürecinde Maçkalı olan annesi ve akrabaları da oldukça etkin bir rol oynuyorlar. Özellikle halen Maçka’da yaşayan Kaan’ın Trabzonspor taraftarı olan akrabaları gün aşırı milli oyuncuya bordo-mavili mesajlar gönderiyorlar.

SASSUOLO 6 MİLYON EURO'DAN AŞAĞI İNMİYOR

Kaan Ayhan’ın bonservisini elinde bulunduran Sassuolo ise Türkiye’deki hemen her takımın Kaan’la ilgilenmesini avantaja çevirmeye çalışıyor. Bu yüzden 6 milyon Euro’dan tek kuruş aşağı inmiyor. Buna bir de Kaan’ın istediği yıllık yaklaşık 2 milyon euro’luk maaş eklenince 27 yaşındaki oyuncunun Trabzonspor’a maliyeti 4 yıl için 12 milyon euro’yu buluyor.

Yorumlar (2)
Hasol 1 ay önce
Nasıl hesap yapıyorsunuz anlamak zor. Bonservisi 6milyon diyorsun. Yıllık 2 milyon maaş diyorsun. 4 yıllık maliyeti 12 milyon euro diyorsun. Habercilik azda olsa hesap bilmeyi gerektirmez mi???
TS61 1 ay önce
Kaan Ayhan şart değil. Bu bonservis çok. Dövizin ne olacağı belli değil. İşler ters giderse kulüp iflas bayrağını çekebilir.