Kerem Aktürkoğlu'ndan Abdullah Avcı itirafı!

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Kerem Aktürkoğlu, Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Haber 29.04.2022, 12:55
Kerem Aktürkoğlu'ndan Abdullah Avcı itirafı!

Galatasaray'da gösterdiği etkileyici performansla Avrupa kulüplerinin dikkatini çeken milli futbolcu Kerem Aktürkoğlu Başakşehir'de oynadığı döneme atıfta bulunarak Abdullah Avcı'ya kırgın olduğunu dile getirdi.

Vole'nin sorularını yanıtlayan genç oyuncu,"Kariyerimin başında 4 yılımın çalındığını düşünüyorum. 16 yaşında Başakşehir'e imza atarken çok büyük hayallerle kariyerime başlamıştım. Aileme söylenen sözleri duyunca 'Bu iş tamam, çok iyi yerlere geleceğiz' demiştim. Ama öyle olmadı tabii..." şeklinde konuştu. 

Abdullah Avcı hakkında da itirafta bulunan Kerem Aktürkoğlu,  "Başakşehir'de bu yaşadıklarım, hiçbir zaman aklımdan çıkmıyor. O insanları utandırmak, benim tek amacımdı. İnşallah 'Senden bir şey olmaz, Süper Lig'i hak etmiyorsun' diyen o insanları utandırmışımdır. Abdullah Avcı'ya hiçbir şekilde kızgın değilim ama kırgınım ve hayal kırıklığı içerisindeyim. Artık önüme bakıyorum. Her şeyi geride bıraktım." ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (1)
gökhan yetim 3 hafta önce
bu futbolcu olarak iyi ama ahlakı olarak zayıf kişi durdu durdu da şimdi mi konuşmaya başladı yada birilerimi konuşturuyor , yaşın daha 16 olduğunu söylüyorsun kendini messimi sandın demezler mi adama sana değil seni konuşturana bakmak lazım.