Nihat Kahveci'den Uğurcan'a Buffon benzetmesi

Eski Milli futbolcu Nihat Kahveci, Trabzonspor'un başarılı file bekçisi Uğurcan Çakır'a sosyal medya hesabında Buffon benzetmesi yaptı.

Trabzonspor Haber 05.07.2021, 12:53 05.07.2021, 12:53
Nihat Kahveci'den Uğurcan'a Buffon benzetmesi

Trabzonspor'da ve Milli Takım'da gösterdiği başarılı performans ile Avrupa'nın birçok dev kulübünün dikkatini çeken Uğurcan Çakır'ın bu yaz transfer döneminde kulüpten ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu.

ugurcan-cakir-1547776.jpg

Uğurcan Çakır, her geçen sezon üstüne koyarak gösterdiği başarılı performans ile adından söz ettiriyor.Trabzonspor,  Uğurcan Çakır'ı rekor bonservis bedeli ile satmayı düşünüyor. Çakır'ın bu yaz transfer dönemi içerisinde Trabzonspor'dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bordo Mavili yönetim Milli kaleci Uğurcan Çakır için gelen teklifleri değerlendiriyor.

t25-son-dakika-trabzonspor-ha-134.jpg

Transfer piyasasındaki ekonomik daralmadan dolayı acele etmeyeceklerini belirten Başkan Ahmet Ağaoğlu, Uğurcan Çakır için istenilen düzeyde bir teklif alabilmek için bekliyor. Trabzonspor'un Uğurcan Çakır için bonservis beklentisinin minumum 20 milyon Euro artı sonraki satıştan yüzde 20-25'lik pay olduğu konuşuluyor. 

ugurcan-cakir-suwh-cover.jpg

Trabzonspor’un en değerli oyuncularından Uğurcan Çakır ile ilgili transfer iddiaları devam ediyor. Bugüne kadar pek çok kulübün yoklama yaptığı Uğurcan konusunda son olarak Roma devrede. İtalyan basını, Wolverhampton'ın kalecisi Rui Patricio ile görüşen Roma'nın listesinde Uğurcan'ın da olduğunu yazdı.

60deb8beae298b62ec82c739.jpg

Çizme medyasında çıkan haberlerde, Trabzonspor'un 20 milyon Euro'nun altında bir rakama kalecisini satmayı düşünmediği vurgulandı. Uğurcan Çakır için şimdiye kadar Liverpool, Everton, Monaco gibi Avrupa'nın önde gelen takımlarının adı geçmişti. Turnuvadaki kurtarışlarıyla göze batan başarılı kalecinin adı şimdi de Roma'da konuşuluyor.

basliksiz-1-xxja-cover.jpg

Nihat Kahveci'den Buffon benzetmesi

Futbol yorumculuğu yapan eski Milli futbolcu Nihat Kahveci, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Nihat Kahveci'nin, "Buffon gider mi?" şeklindeki paylaşımı üzerine birçok kullanıcı Buffon'un eski takımı Parma'ya transfer olduğunu hatırlattı. Bunun üzerine Nihat Kahveci, "Buffon derken bilenler var dimi arkadaşlar. Parma ya transfer olan degil." diyerek Uğurcan Çakır'ı paylaşımına etiketledi ve ardından "Çeyrek final maçlarına kadar en çok kurtarış yapan" şeklinde yazdı. 

nihat-kahveci-ugurcan-cakir.jpg

 

Yorumlar (0)