Nwakaeme krizinin perde arkası belli oldu!

Trabzonspor ile Anthony Nwakaeme arasında neden henüz sözleşme imzalanmadığı belli oldu.

Trabzonspor Haber 22.04.2022, 14:52 22.04.2022, 15:29
Nwakaeme krizinin perde arkası belli oldu!

Futbol Plus YouTube kanalında Ceren Dalgıç'a konuk olan Yunus Emre Sel, Nwakaeme olayının perde arkasını anlattı. 

FENERBAHÇE İDDİALARI YALANLANDI

Oyuncunun Fenerbahçe ile prensipte anlaştığı yönündeki iddialara ilişkin Yunus Emre Sel, "Oyuncu tarafı Fenerbahçe ile hiçbir şekilde temaslarının olmadığını çok net bir şekilde ifade ediyor. Menareji, benim ağzımdan da bu açıklamayı kullanabilirsin dedi. Fenerbahçe ile görüşmemiz olmadı diyor Deniz Türker. Oyuncunun menajeri." ifadelerini kullandı.

ANLAŞMAZLIĞIN SEBEBİ İMZA PARASI

Anlaşma sürecine ilişkin sürekli olumlu haberler verdiğini ancak sonrasında bir türlü imzaların atılmamasının perde arkasında neler yaşandığına değinen Yunus Emre Sel, "Gaziantep maçı öncesi ve Beşiktaş maçı öncesi oyuncuyla zaten sözlü olarak her konuda anlaşmaya varıldı ve bir sözleşme hazırlandı. Bu sözleşme şartlarına göre Nwakaeme'nin imza atması bekleniyordu. Çünkü anlaşılmıştı. Ama daha sonrasında özellikle imza parasının ödenmesi konusunda bazı anlaşmazlıklar çıktı. Şu an itibarıyla bu anlaşmazlıkların çözümüne uğraşılıyor." dedi.

SÖZLÜ OLARAK ANLAŞTIĞIMIZ RAKAMA İMZA ATACAKSAN AT

Yönetimin rakam konusunda tavrının net olduğunu ifade eden Yunus Emre Sel, "Trabzonspor kulübü de ekonomik olarak belli bir plan program dahilinde hareket ediyor. Tabi geçmişte de Sosa ve Novak olaylarını hatırlatacaktır Trabzonspor taraftarları. Yönetim kurulu o dönemde de her iki oyuncunun istediği rakamlara çıkmamıştı. Şu anda da yine Nwakaeme'ye sözlü olarak anlaştığımız rakama imza atacaksan at boyutundalar. Üzerine çıkmayı çok düşünmüyorlar açıkçası." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Nihat Şişik 4 hafta önce
Yönetim haklı. Anlaşma ne ise o. Yarın başka şeyler ister.