Recep Uçar'dan Trabzonspor sözleri

Ümraniyespor Teknik Direktörü Recep Uçar, Trabzonspor ile aralarındaki benzerliğe dikkat çekti.

Trabzonspor Haber 13.05.2022, 21:23
Recep Uçar'dan Trabzonspor sözleri

Spor Toto 1. Lig'de bitime haftalar kala Süper Lig'e çıkmayı garantileyen Ümraniyespor'da Teknik Direktör Recep Uçar, Spor Arena'dan Uğur Yapıcı'ya konuştu. Süper Lig'de kalıcı olmak istediklerini vurgulayan Uçar, doğru bir organizasyon ve doğru iletişimin başarının anahtarlarından biri olduğunu söyledi.

Süper Lig'i şampiyon tamamlayan Trabzonspor ile aralarındaki benzerliğe dikkat çeken Recep Uçar, "Trabzonspor ile ilginç bir benzerliğimiz vardı. (Gülerek) Onlar kazanınca biz kazanıyoruz, kaybettikleri zaman biz de kaybediyorduk. Bizden bir gün önce Trabzonspor şampiyon olmuştu. Maç sabahı oyuncularıma bundan dolayı şampiyonluk konuşması yapmıştım. 'Çocuklar bugün bu hikaye bitiyor, son cümleyi yazacaksınız. Çıkın ve sahada o cümleyi hangi şekilde yazmak istiyorsanız o şekilde yazın.' dedim. O sabah şampiyon olacağımız içime doğmuştu ve olduk." dedi.

Şampiyonluklardan sonra Abdullah Avcı ile görüştünüz mü?

Abdullah hocayı Antalyaspor maçının bir gün öncesinde aradım. “Hocam yarın şampiyon olacaksınız. Sizi arayan çok olacak, benim telefonumu açacağınızı bilsem bile ulaşma şansım zor. Yarın nasıl olsa şampiyon olacaksınız, şimdiden kutlayayım.” dedim. O da beni şampiyon olduğumuz gün arayıp tebrik etti. (Spor Arena)

Yorumlar (0)