Seksenler dizisinde Trabzonspor vurgusu!

TRT 1'de yayınlanan Seksenler dizisindeki Komiser Rıza'nın Trabzonspor sözleri büyük beğeni topladı.

Trabzonspor Haber 02.01.2022, 15:22
Seksenler dizisinde Trabzonspor vurgusu!

TRT 1'in sevilen dizisi Seksenler'de,dizinin Trabzonlu oyuncu Onur Dilberi'in canlandırdığı renkli karakteri Komiser Rıza'nın Trabzonspor'u kızına anlattığı sahne büyük beğeni topladı. 

Bordo Mavili taraftarların büyük beğenisini toplayan sahnede; Trabzonspor'un yerinin diğer takımlardan ayrı olduğunu söyleyen Komiser Rıza'ya kızı  "Neden Trabzonspor'un yeri ayrıdır?" diye soruyor.

Bunun üzerine Komiser Rıza, "Trabzonspor'un yeri ayrıdır. Çünkü Trabzonspor, o takımlardan,Fenerbahçe ve diğer bütün takımlardan çok daha sonra kuruldu. Kurulduktan sonra o hakim güç olan bu takımların hepsini yenerek daha büyük bir güç haline geldi. Bu çok önemli bir şey. Güçlüyü yenerek güçlü olmak gerçek güçtür. Yani Anadolu'da bir futbol devrimi yarattı. Ayrıca Trabzonspor, bizim doğdumuz toprakların kokusudur,yağmurudur,fırtınasıdır." diyerek Trabzonspor'un büyüklüğünü özetliyor. 

Eşinin Fenerbahçe de güzide bir takımımız demesi üzerine Komiser Rıza, "Tabi ki Fenerbahçe de güzide bir takımımız. Fenerbahçe de olmasa kimi yenecek Trabzonspor" diyerek esprili bir yanıt veriyor.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 20 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
2
parçalı bulutlu