Sosa'nın eski eşi Carolina Alurralde'den Trabzonspor açıklaması

Jose Sosa'nın Trabzonspor'da oynadığı dönemde şehre ve takıma olan tutkusuyla, taraftarların büyük sempatisini kazanan Carolina Alurralde, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Haber 07.05.2022, 13:12 07.05.2022, 14:00
Sosa'nın eski eşi Carolina Alurralde'den Trabzonspor açıklaması

Bir dönem Trabzonspor forması giyen Jose Sosa'nın 18 yıl birliktelik yaşadıktan sonra ayrıldığı eski eşi müzisyen Carolina Alurralde, Trabzonspor'un şampiyonluğu sonrası dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 

Sosa'nın Trabzonspor'da oynadığı dönemde bordo mavili taraftarların sevgisini kazanan ve Carolina Alurralde, Trabzon'a gelerek konser vereceğini söyledi.

"Trabzon adına çok mutluyum"

Carolina Trabzon'da yaşadığı dönemde horon oynamayı öğrenmiş ve taraftarların kendisine 'Yenge' diye seslenmesi üzerine bunu vücuduna dövme olarak yaptırmıştı. Sık sık şehirde gezen ve spor yaparak halkın arasına karışan  Carolina Alurralde, bu yönüyle de Trabzonspor taraftarlarının sempatisini kazanmıştı. Bordo Mavililerin şampiyonluğu sonrası fotomac.com.tr editörü Kemal Tamtürk'e konuşan Carolina, "Trabzon adına çok mutluyum. Şehri, insanını, kültürlerini, yemeklerini ve fanatizmlerini seviyorum" dedi.Ayrıca "Trabzon'a yakında konser vermeye geleceğim" diye de ekledi. 

Sosa'nın Trabzonspor'dan ayrılarak Fenerbahçe'ye transfer olmasının ardından bordo mavili formayla paylaşımlar yapan Carolina, sonrasında Fenerbahçe'yi de sosyal medyada takipten çıkarmış ve sarı lacivertli taraftarları kızdırmıştı. 

Yorumlar (0)