Şota'dan Trabzonspor gafı!

Survivor All Star'da Acun Ilıcalı ödül yarışmasını kazanan gönüllüleri Hull City'nin maçına götürdü. Hull City Teknik Direktörü Şota Arveladze, yarışmacılarla yaptığı sohbet sırasında Trabzonspor'un şampiyon olduğunu ağzından kaçırdı.

Trabzonspor Haber 11.05.2022, 16:04
Şota'dan Trabzonspor gafı!

Acun Ilıcalı, ödül yarışmasını kazanan gönüllü takımını sahibi olduğu İngiltere ekibi Hull City'nin maçına götürdü. 

Yarışmacılar maçın ardından Hull City Teknik Direktörü Şota Arveladze ile bir araya geldi. 

Şota, yarışmacılarla sohbet ettiği sırada Trabzonspor'un Süper Lig şampiyonu olduğunu ağzından kaçırınca eğlenceli anlar yaşandı. 

Trabzonspor'da oynadığı dönemden bahseden Şota, "Okan, Ogün, Abdullah... 8 kişi milli oyuncuydu o zaman." dedi. Yarışmacılardan Hikmet'in "Evet ama o kadro şampiyon olamadı." demesi üzerine Şota, "Olamadı evet. Ama olsun şimdi oldular." diyerek şampiyonluk haberini dışardan hiçbir bilgi almaması gereken yarışmacılara vermiş oldu. 

Yarışmacılardan Seda,"Haberi verdiğiniz iyi oldu. Teşekkür ederiz. Başka neler var? Türkiye'de neler oldu?" derken Ogeday, "Gerçek bir Trabzonsporlusunuz hocam." dedi. Evrim de "Trabzonspor'un şampiyon olacağı 5. 6. haftada belliydi zaten." diye ekledi. 

Durumu anlayan Şota ise "Hayır ben bilmediğim için... Siz dönerken kimseye söylemeyin tamam mı?" şeklinde karşılık verdi. 

Yorumlar (0)